Batesce na kroužek angličtiny

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek angličtiny

Obrázek daru
Mgr. Tomáš  Rippl
Patron příběhu

Mgr. Tomáš Rippl

třídní učitel

Komentář patrona

Batesku znám od 1. třídy. Tehdy jsem pracoval jako vychovatel ve školní družině. Poté jsme se mimo jiné setkali na plaveckém a lyžařském kurzu, kde se poprvé učila plavat a lyžovat. Bateska má milující maminku, která se moc snaží, aby se její dcerka naučila vše, co ona neumí. Maminka jí věnuje veškerý volný čas – učí se spolu češtinu (maminka pochází z Kazachstánu), vypracovávají úkoly. Maminka bohužel nemá tolik financí, aby mohla Batesce hradit všechny školní akce a kroužky. V tuto chvíli jí chybí 5 600 korun na doplacení kurzu anglického jazyka, který probíhá po vyučování. Bateska se učila anglický jazyk už v minulém roce a udělala velký pokrok. Teď je potřeba se v tom zdokonalit.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Batesky, pro kterou je angličtina velkým koníčkem

Bateska se narodila v roce 2010 jako moje vymodlená holčička a od té doby mi nepřestala dělat radost. Bateska je pilná třeťačka, kterou učení moc baví. Neustále také musí něco dělat, takže navštěvuje spoustu kroužků – chodí na angličtinu, taekwondo, keramiku a dramatický kroužek. Strašně nerada se nudí.

Bateska má velký talent na jazyky – už teď sleduje seriály v angličtině a nepotřebuje k nim ani titulky. Pravidelně navštěvuje kroužek anglického jazyka, který stojí na jedno pololetí 5 600 korun. V prvním pololetí jsem zvládla uhradit angličtinu sama, na další pololetí už ale peníze v rodinném rozpočtu nenajdu. Proto jsem se obrátila s prosbou o pomoc na vás.

Batesku vychovávám sama. Rok po jejím narození nás její otec opustil a nyní v našich životech nijak nefiguruje. Alimenty bohužel neposílá. Já sice pracuji a většinou to všechno finančně zvládám, čas od času mi však na některé výdaje peníze nezbývají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě