Batoh a školní pomůcky pro Stelinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky (aktovka, pouzdro, sešity apod.); dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Radana  Jarošová
Patron příběhu

Radana Jarošová

učitelka

Komentář patrona

Stelinka je žákyně 7. třídy. Potkávám se s ní denně, protože jsem její třídní učitelka. Stelinka žije v azylovém domě s těhotnou maminkou a bráškou. Protože se rodina potýká s nedostatkem peněz, obrátila se maminka na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na školní pomůcky, které Stelince chybí. Věřím, že jí k nim společně můžeme dopomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,121 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Stelinka potřebuje školní pomůcky, které jí ve škole moc chybí

Dvanáctiletá Stelinka je šikovné děvče, které rádo jezdí na koloběžce. Pohyb venku ji těší a na chvíli při něm zapomene na všechny těžkosti života.

Stelinka bydlí s maminkou a mladším bráškou ve Středisku naděje. Tam se přestěhovali poté, co maminka po 11 letech opustila Stelinčina tatínka. Ten nejenže pil, ale také nadělal dluhy přesahující 60 000 korun, které musí maminka splácet. Situaci také komplikuje skutečnost, že je maminka těhotná a musí pro své miminko pořídit potřebnou výbavu. A to jde s omezeným rozpočtem dost těžko.

Stelinka je skromná dívka, která ví, že spoustu věcí mít kvůli nedostatku peněz nemůže. Teď by si ale moc přála batoh a školní potřeby, ty jí ve škole dost chybí. A protože jí je nemůže pořídit maminka, pojďme pomoci my. Pilná školačka si zaslouží mít ve škole vše potřebné.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě