společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Beátce na úhradu školného v ZUŠ

Přispět můžete na

školné v základní umělecké škole na školní rok 2019/2020 – hra na keyboard, tanec a zpěv

Mgr. Drahomíra  Venkrbcová
Patron příběhu

Mgr. Drahomíra Venkrbcová

vedoucí Poradny pro ženy a dívky

Komentář patrona

Beátčinu maminku jsem poznala v Poradně pro ženy a dívky, kam nějaký čas docházela. Vyrovnávala se totiž s tím, že se po narození Beátky její rodina rozpadla. Maminka se se svými třemi dcerkami musela odstěhovat a dost se uskromnit. Stále však dbá na to, aby děvčátka měla vše potřebné a navíc se mohla rozvíjet v hudebních a tanečních kroužcích. Udržet je v kroužcích je však pro ni finančně nesmírně náročné. Proto se rozhodla požádat o pomoc se zaplacením hodin hry na keyboard a kroužek zpěvu a tance v základní umělecké škole pro Beátku. Pojďme ji společně podpořit.

Vybráno 0 Kč
Zbývá 17 dní
Cílová částka 5,000 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Příběh hudebně nadané Beátky

Beátka zanedlouho oslaví 7. narozeniny. Je nejmladší ze tří sestřiček a stejně jako ony má velké hudební nadání. Proto chodí do základní umělecké školy na kroužek zpěvu. Letos ji také přijali do tanečního kroužku a na hodiny hry na keyboard. Problém je však v tom, že maminka jí všechny tyto kroužky nemůže dopřát. V rodinném rozpočtu na ně nejsou peníze.

Beátčin otec s nimi nebydlí, s děvčaty se ale vídá. Rozvodové řízení se však táhne už 5 let a zatím nebere konce. Maminka se těší, až to bude za nimi, otec jejích dcer ale neustále podává nové a nové návrhy, čímž se všechno jenom protahuje. I když maminka pracuje, po úhradě výdajů za advokáta, soudy, nájemné a potraviny jí už nezbývají žádné peníze. Proto se rozhodla vás poprosit o pomoc se zaplacením školného v ZUŠ pro Beátku.

Beátka je zvídavá a ráda se učí novým věcem. Velkým vzorem jsou jí i její sestřičky, kterým by se jednou chtěla vyrovnat. Maminka věří, že Beátka jednou bude úspěšná a bude pomáhat těm, kteří v životě neměli štěstí. Teď ale ona i její rodina potřebují pomoc.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá měsíc
Kroužek fotbalu pro Adámka
600 Kč
Cílová částka 2,400 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 25 dní
Letní tábor pro Alexe a Erika
500 Kč
Cílová částka 10,060 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 25 dní