Beátce na úhradu školného v ZUŠ

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole na školní rok 2019/2020 – hra na keyboard, tanec a zpěv

Obrázek daru
Mgr. Drahomíra  Venkrbcová
Patron příběhu

Mgr. Drahomíra Venkrbcová

vedoucí Poradny pro ženy a dívky

Komentář patrona

Beátčinu maminku jsem poznala v Poradně pro ženy a dívky, kam nějaký čas docházela. Vyrovnávala se totiž s tím, že se po narození Beátky její rodina rozpadla. Maminka se se svými třemi dcerkami musela odstěhovat a dost se uskromnit. Stále však dbá na to, aby děvčátka měla vše potřebné a navíc se mohla rozvíjet v hudebních a tanečních kroužcích. Udržet je v kroužcích je však pro ni finančně nesmírně náročné. Proto se rozhodla požádat o pomoc se zaplacením hodin hry na keyboard a kroužek zpěvu a tance v základní umělecké škole pro Beátku. Pojďme ji společně podpořit.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh hudebně nadané Beátky

Beátka zanedlouho oslaví 7. narozeniny. Je nejmladší ze tří sestřiček a stejně jako ony má velké hudební nadání. Proto chodí do základní umělecké školy na kroužek zpěvu. Letos ji také přijali do tanečního kroužku a na hodiny hry na keyboard. Problém je však v tom, že maminka jí všechny tyto kroužky nemůže dopřát. V rodinném rozpočtu na ně nejsou peníze.

Beátčin otec s nimi nebydlí, s děvčaty se ale vídá. Rozvodové řízení se však táhne už 5 let a zatím nebere konce. Maminka se těší, až to bude za nimi, otec jejích dcer ale neustále podává nové a nové návrhy, čímž se všechno jenom protahuje. I když maminka pracuje, po úhradě výdajů za advokáta, soudy, nájemné a potraviny jí už nezbývají žádné peníze. Proto se rozhodla vás poprosit o pomoc se zaplacením školného v ZUŠ pro Beátku.

Beátka je zvídavá a ráda se učí novým věcem. Velkým vzorem jsou jí i její sestřičky, kterým by se jednou chtěla vyrovnat. Maminka věří, že Beátka jednou bude úspěšná a bude pomáhat těm, kteří v životě neměli štěstí. Teď ale ona i její rodina potřebují pomoc.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě