Berenice na kroužek cvičení pro zdravá záda

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek cvičení pro zdravá záda

Obrázek daru
Josef  Pelikán
Patron příběhu

Josef Pelikán

rodinný přítel

Komentář patrona

Když jsem poznal Bereniku, psal se rok 2014. Byla to aktivní a neposedná dívka, která pořád někde pobíhala. Dnes je z ní šikovná slečna se silnou osobností. Snažím se ji i její maminku podporovat, protože to nemají snadné. Mají jen jedna druhou. Momentálně se bohužel nacházejí ve finanční tísni a maminka si nemůže dovolit hradit kroužek cvičení, který Berče pomáhá na její bolavá záda. Protože je však toto cvičení pro Bereniku opravdu důležité, rozhodla se maminka požádat, s mojí podporou, o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,880 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky

Moje jedenáctiletá dcerka Berenika moc ráda maluje a tančí. Hodně času tráví také čtením, miluje psy a vodu. Bohužel ji ale trápí ploché nohy a špatné držení těla, což jí často způsobuje bolesti. Bylo mi proto doporučeno, abych Bereniku přihlásila do kroužku cvičení, kde se využívá tzv. SM systém.

SM systém je česká technika, která pomáhá znovu aktivovat spirální stabilizační systém těla. Spolu jsme si už pár cviků prošly a dobrá zpráva je, že Bereniku cvičení moc baví. Podle doporučení lékařů by se tomuto typu pohybu měla věnovat 2x denně s tím, že je nutné pravidelně docházet na lekce k odborníkovi. Já si ale takové cvičení pod dohledem zkušeného lektora nemohu dovolit.

O svoji dcerku se totiž starám sama. Její otec zemřel už v době, kdy jsem byla těhotná, a od té doby jsem na péči o ni sama. Pracuji jako masérka a do toho si hledám různé přivýdělky, občas se ale cítím unavená. Všechno nutné zvládnu poplatit, na kroužek cvičení teď ale peníze nemám. Proto vám budu moc vděčná za příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě