Bojovnici Gabče na letní taneční tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní taneční soustředění

Obrázek daru
Ing. Michaela Gatěková
Patron příběhu

Ing. Michaela Gatěková

vedoucí zájmové činnosti

Komentář patrona

Gábinka je již druhým rokem členkou Tanečního klubu MG Dance Ostrava. Věnuje se karibským a latinskoamerickým tancům a velmi dobře se jí daří také v tanečním stylu streetdance. Jako profesionální lektorka hodnotím její práci v klubu opravdu kladně, na svůj věk je velmi šikovná, rozhodně talentovaná, o čemž svědčí i její výkonnostní posun za poslední dobu. Jednoznačně můžu říci, že se zlepšuje a v tanci dělá i přes své životní překážky velké pokroky. S taneční formací Latino dance se již účastnila mnoha tanečních soutěží a na své konto si připsala například finále na MČR v latino formacích. Na trénincích je Gábinka velmi pracovitá, trénuje s velikým nadšením a nasazením, v tanečním oboru toho má hodně před sebou. K velmi výraznému tanečnímu pokroku dochází u dětí na intenzivních letních tanečních soustředěních, které náš taneční klub bude opět pořádat letos o prázdninách. Taneční soustředění jsou pro děti z klubu velmi důležitá v mnoha směrech. Jak již jsem uvedla, za prvé se jedná o intenzivní trénink, jež je přípravou na novou taneční sezónu a rozhodně v neposlední řadě je na soustředění skvělá přátelská atmosféra, která utužuje vztahy mezi dětmi v našem klubu. Z těchto důvodů bych byla velmi ráda, kdyby se i letos Gabka mohla zúčastnit a opět bychom mohli přispět k její radosti z tance. Věřím, že zase dojde k velkému tanečnímu pokroku a zároveň se všichni společně budeme parádně bavit. A to si myslím, že je pro děti velkým přínosem!

Společně jsme vybrali
celou částku 8,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh Gabči

Gabča je úžasná slečna, která nadevše miluje tanec a sklízí s ním spoustu úspěchů. Gabka má krom jiného vrozenou vzácnou neléčitelnou oční vadu, chodí do speciální základní školy, podle všech odborných lékařů by tanec neměla zvládat, ale ona je bojovnice! Zdolala několik překážek, které ji do cesty život postavil, je odhodlaná, že zdolá další, už teď je v tanci na takové úrovni, že tomu lékaři odmítají věřit. Jsem na ni moc pyšný.

Gabka chce na sobě makat ještě více. Letos chce jet znovu na letní soustředění, aby mohla pilovat to, co se naučila, začala zkoušet i moderní tance (má už dokonce svou vlastní sestavu), ale hlavně se chce co nejlépe připravit na spoustu soutěží, které ji na podzim čekají. Tanec má pozitivní vliv na celkový zdravotní stav mé dcery, od psychiky, přes rovnováhu, až po zlepšení imunity, kterou má od narození taktéž velice špatnou, ale díky zlepšující se kondici se zlepšuje i toto.

Bohužel není v mých silách letní soustředění zaplatit. Starám se o Gabču sám, její maminka od nás odešla. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu rád za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě