Brýle pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle

Obrázek daru
Mgr. Jana  Žáková
Patron příběhu

Mgr. Jana Žáková

sociální pracovnice azylového domu

Komentář patrona

Jsem klíčovou pracovnicí maminky Natálky, která využívá služby azylového bydlení. Natálka žije s maminkou a dvěma bratry a nyní si hledají nové ubytování. Natálka nutně potřebuje ke korekci zraku nové brýle, aby se mohla bez obav věnovat plnění školních povinností i dalším zájmovým aktivitám.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, které maminka nemůže dopřát dioptrické brýle

Třináctiletá Natálka je moje úžasná a krásná holčička, která se momentálně potýká se všemi nástrahami puberty. Upřímně mohu říci, že je toto období náročné pro nás pro všechny. Natálka má ale veselou povahu, je empatická a přátelská. Jsem na ni moc pyšná.

Kvůli mému špatnému rozhodnutí ohledně podnikání jsem však své děti připravila o stabilní bydlení a bezpečné zázemí. Jen těžko to sama sobě odpouštím. I přes všechno těžké, co společně zažíváme, je ale Natálka schopná se radovat, naslouchat a srdečně pomáhat. Je to prostě moje zlatíčko.

Vzhledem k tomu, že teď potřebuje brýle, a to k dennodennímu používání ve škole, doma i venku, ráda bych požádala o příspěvek právě na takové brýle. V tuto chvíli totiž není v mých finančních možnostech jí je koupit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě