Budoucí veterinářce Angelice na rovnátka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rovnátka

Obrázek daru
Milan  Žídek
Patron příběhu

Milan Žídek

rodinný přítel

Komentář patrona

Angelika je dcera mojí kolegyně z práce. Je to veselá a optimistická slečna, osud si s ní však nehezky zahrává. Má zdravotní potíže, které se zatím nedaří řešit, a do toho nyní potřebuje rovnátka, na která její maminka nemá peníze. Ta dělá vše pro to, aby Angelice nic nechybělo, v současné situaci, kdy světem zmítá koronavirus, ale nemůže pracovat a je doma jen s minimálním příjmem. Pojďme proto holkám pomoci a na rovnátka jim přispějme.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 12500 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky

Třináctiletá Angelika je šikovná slečna, která pořád mluví. Je hodně aktivní, ráda plave a chtěla by být veterinářkou. Zvířata totiž miluje.

Ještě donedávna byla pořád veselá a zdálo se, že ji nic netrápí. Pak si ale začala stěžovat na bolest kyčle, rentgen však žádný problém neobjevil. Když už nebyla schopná chodit bez kulhání a občas si vzala na pomoc berle, vyhledala jsem jiného lékaře. Ten u ní odhalil posunutí hlavičky stehenní kosti v místě růstové chrupavky, což je oblast, z níž stehenní kost roste do délky.

Angelika měla okamžitě podstoupit operaci, ta se ale nakonec nekonala. Prý kvůli její váze. A to je další problém. Angelika byla ještě před rokem štíhlá dívka, najednou však začala přibírat a dnes má o téměř 40 kilogramů víc. Přitom se nepřejídá a hýbe se.

Aktuálně také řešíme její zuby. Zubař jí doporučil rovnátka, jinak hrozí, že jí budou křivě rostoucí zuby působit velké bolesti. Já jí ale rovnátka nemohu zaplatit. Ještě donedávna jsem pracovala, kvůli koronaviru jsem však momentálně doma, čímž se mé příjmy výrazně snížily.

Sama jsem vždy podporovala ty, kteří na tom nebyli dobře, protože vím, jak snadno se člověk může dostat do úzkých. Teď ale sama potřebuji pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě