Charlottce na intenzivní neurofyzioterapii

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na intenzivní neurofyzioterapii na 4 týdny, dar zajišťuje Sarema Liberec

Obrázek daru
Bc. Zuzana  Zouharová
Patron příběhu

Bc. Zuzana Zouharová

učitelka

Komentář patrona

Jsem třídní učitelka ze speciální mateřské školky, do které Charlottka dochází. Charlottka žije s milujícími rodiči, kteří její léčbě věnují veškerý čas i finance. Charlottka má kvůli řadě zdravotních problémů potíže s chůzí a je odkázána na chodítko nebo jiné podpůrné pomůcky. Rehabilitace metodou TheraSuit pro ni představují obrovskou šanci, že bude jednou chodit bez opory i běhat. Za jakýkoliv příspěvek rodina upřímně děkuje.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 4500 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Charlottky, která má potíže s chůzí

Moje čtyřletá holčička Charlottka se narodila předčasně, v 28. týdnu. Naštěstí se ze všeho statečně dostala a dnes je z ní šikovná a krásná slečna. Bohužel kvůli předčasnému porodu trpí řadou vážných zdravotních problémů, jehož seznam se nám občas zdá nekonečný. Naším největším přáním je, aby jednoho dne mohla Charlottka běžet ven a hrát si s ostatními dětmi.

Děláme pro dceru maximum. Chodíme s ní na všechna vyšetření a terapie, díky nimž nabírala svaly, a podařilo se jí postavit na nohy. Udělá teď s oporou i pár krůčků! Již několikrát podstoupila neurofyzioterapii s použitím stabilizačního oblečku a pokroky jsou opravdu viditelné. Rádi bychom, aby jej absolvovala znovu. Věříme, že díky této terapii bude jednou chodit bez opory a časem by se možná i rozběhla!

Bohužel tuto rehabilitaci nehradí zdravotní pojišťovna, a ačkoliv šetříme na Charlottčino léčení každou korunu, tato terapie je pro nás příliš nákladná. Patron dětí už ale několikrát Charlottce pomohl, žádáme tedy o pomoc opět. Za jakýkoliv příspěvek na to, aby se naše Charlottka rozchodila, upřímně děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě