Charlottce na speciální rehabilitace

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rehabilitace TheraSuit, které probíhají na Neurorehabilitační klinice AXON

Obrázek daru
Prointepo -  SŠ, ZŠ a MŠ s.r.o.
Patron příběhu

Prointepo - SŠ, ZŠ a MŠ s.r.o.

učitelé

Komentář patrona

Charlottka navštěvuje naší mateřskou školu. Žije v plnohodnotné rodině a rodiče její léčbě věnují veškerý svůj čas i finance. Charlottka má největší problém s chůzí, je odkázána na chodítko nebo jiné podpůrné pomůcky. Rehabilitace TheraSuit pro ni představují obrovskou nadějí a šancí, že jednou bude běhat.

Společně jsme vybrali
celou částku 25,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka píše o svojí Charlottce

Tříletá Charlottka má dva velké sny. Nejprve by se ráda sama postavila na vlastní nožičky. A až se jí to podaří, pak by se chtěla rozběhnout a běhat s ostatními dětmi. Zatím to bohužel nedokáže a to mi trhá srdce.

Moje holčička se narodila ve 28. týdnu – to je na příchod na svět příliš brzy. Byla jen malým uzlíčkem, který nebyl o moc větší než moje dlaň. Protože je ale šikovná a statečná, vyrostla z ní krásná slečna. Teď už jí i nám chybí ke štěstí jen to, aby si mohla hrát a běhat venku se zdravými dětmi.

S Charlottkou pravidelně jezdíme na rehabilitační pobyty, po kterých je moje dcerka vždycky o něco pohyblivější. Tyto pobyty, kde hradíme nejen samotné rehabilitace, ale i ubytování, však polykají většinu našich peněz a úspor. Teď bychom byli rádi, kdyby mohla Charlottka absolvovat speciální terapii TheraSuit, která by ji ještě více rozpohybovala. Jedná se však o finančně náročnou záležitost, proto prosíme o příspěvek. Charlottka musí neustále cvičit, nesmí polevit. Pokud by s rehabilitováním přestala, už nikdy by se na nožky nepostavila. A to se prostě nesmí stát. Děkuji všem za pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě