společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Čistička vzduchu pro alergickou Martinku

Přispívali jste na

čističku vzduchu, polštář, přikrývku, cestovní spací vložku, protiroztočový povlak na matraci a balíček při pylové alergii; dar zajišťuje Proalergiky.cz

Lenka  Jarošová
Patron příběhu

Lenka Jarošová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou malé Martinky se znám už od dětství. Byla jsem u toho, když Martinka udělala své první krůčky, když poprvé hodně onemocněla. Martinka byla vždycky často nemocná, nedávno jí však lékaři zjistili ještě alergii na prach, pyl, roztoče, kočky a mnoho dalšího. Rodičům bylo doporučeno, aby jí ihned pořídili čističku vzduchu a další pomůcky pro alergiky, které jí významně usnadní život. Finanční situace rodiny ale neumožňuje všechny tyto věci pořídit, proto společně žádáme o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své často nemocné dcerky

Tříletá Martinka je usměvavá holčička, která je však často nemocná. Ať je léto nebo zima, Martinka se trápí se zánětem nosohltanu a průdušek, zápal plic u nás bohužel také není vzácností – za poslední 4 měsíce ho měla už dvakrát.

Martinka je aktuálně zase doma, a to právě s opakovaným zápalem plic. Já se o ni starám a čerpám ošetřovné. Často ale dny, které ošetřovné pokrývá, nestačí k Martinčinu uzdravení, a to je potom hodně nepříjemné.

Nedávno byla Martince také zjištěna alergie na prach, roztoče a kvetoucí stromy a alergolog nám doporučil čističku vzduchu, speciální polštář a pokrývku pro alergiky, ale také cestovní spací vložku, díky které by Martinka mohla spát třeba i u babičky nebo ve školce. Jedná se však o velký jednorázový výdaj, který si nemůžeme dovolit. Proto bych vás chtěla požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Zdravotní pomůcky
Zbývá 3 dny
Zdravotní pomůcky
Zbývá 5 dní
Zdravotní pomůcky
Zbývá 9 dní