společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Čistička vzduchu pro alergickou Martinku

Přispívali jste na

čističku vzduchu, polštář, přikrývku, cestovní spací vložku, protiroztočový povlak na matraci a balíček při pylové alergii; dar zajišťuje Proalergiky.cz

Lenka  Jarošová
Patron příběhu

Lenka Jarošová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou malé Martinky se znám už od dětství. Byla jsem u toho, když Martinka udělala své první krůčky, když poprvé hodně onemocněla. Martinka byla vždycky často nemocná, nedávno jí však lékaři zjistili ještě alergii na prach, pyl, roztoče, kočky a mnoho dalšího. Rodičům bylo doporučeno, aby jí ihned pořídili čističku vzduchu a další pomůcky pro alergiky, které jí významně usnadní život. Finanční situace rodiny ale neumožňuje všechny tyto věci pořídit, proto společně žádáme o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své často nemocné dcerky

Tříletá Martinka je usměvavá holčička, která je však často nemocná. Ať je léto nebo zima, Martinka se trápí se zánětem nosohltanu a průdušek, zápal plic u nás bohužel také není vzácností – za poslední 4 měsíce ho měla už dvakrát.

Martinka je aktuálně zase doma, a to právě s opakovaným zápalem plic. Já se o ni starám a čerpám ošetřovné. Často ale dny, které ošetřovné pokrývá, nestačí k Martinčinu uzdravení, a to je potom hodně nepříjemné.

Nedávno byla Martince také zjištěna alergie na prach, roztoče a kvetoucí stromy a alergolog nám doporučil čističku vzduchu, speciální polštář a pokrývku pro alergiky, ale také cestovní spací vložku, díky které by Martinka mohla spát třeba i u babičky nebo ve školce. Jedná se však o velký jednorázový výdaj, který si nemůžeme dovolit. Proto bych vás chtěla požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Zdravotní pomůcky
Zbývá 14 dní
Rovnátka pro Josefínku
8,000 Kč
Cílová částka 10,148 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomůcky
Zbývá 18 dní
Rovnátka pro srandistku Rozárku
1,400 Kč
Cílová částka 9,000 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomůcky
Zbývá 19 dní
Aby Nikolas zase dobře slyšel
3,900 Kč
Cílová částka 185,620 Kč
Podpořit příběh