Čistička vzduchu pro Nataly se zánětem hrtanu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

čističku vzduchu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Katarina  Picq
Patron příběhu

Katarina Picq

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Nataly je holčička, která je v poslední době hodně nemocná. Já jsem se s ní poznala díky jejím obrázkům, jejichž kresbou si krátila čas při léčení. Pár jejích obrázků jsem si totiž objednala přes její maminku pro své dcerky. Nataly je dívka s vývojovou dysfázií, ADHD a specifickými poruchami učení. Nejvíce ji ale nyní trápí laryngitida (zánět hrtanu). Dětská lékařka mamince doporučila pořídit čističku vzduchu, maminka na to ale nemá v tuto chvíli peníze. Pojďme jí proto pomoci

Společně jsme vybrali
celou částku 4,935 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky

Desetiletá Nataly je nadšená sportovkyně a ve škole hraje basketbal a florbal. Sport jí pomáhá vybít energii, které má kvůli ADHD přehršel. Má také velké výtvarné nadání a nádherně kreslí.

Bohužel ji teď hodně trápí její zdraví. Nikdy nebyla výrazněji nemocná, poslední půlrok ji však trápí laryngitida (zánět hrtanu). Dokonce jsem jednou v noci musela volat sanitku, protože léky ani první pomoc nezabíraly.

Natálčina lékařka se obává, že se u ní kvůli častým laryngitidám může rozvinout astma. Zabránit by tomu mohla čističku vzduchu, která by vyčistila vzduch v našem zděném domě u hlavní cesty. Lékařka mi doporučila s jejím pořízením neotálet, problém je však v tom, že na čističku nemám dostatek peněz.

O dceru se starám sama, a protože nemám nikoho, kdo by mi ji mohl hlídat, pracuji jen na půl úvazku. Víc mi péče o Nataly nedovolí. Moje finanční možností jsou proto dost omezené. A protože mám strach, že se bude Natálčin stav bez čističky dále zhoršovat, prosím o pomoc s pořízením čističky vás. Budu vám vděčná i za ten nejmenší příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě