Cvičení v oblečku TheraSuit, které Filípka rozhýbe

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

neurorehabilitační cvičení v oblečku TheraSuit; službu poskytne Cesta životem bez bariér, z.s.

Obrázek daru
Bc. Radka  Doudová
Patron příběhu

Bc. Radka Doudová

rodinná známá

Komentář patrona

Filípka a jeho maminku znám z rehabilitačního pobytu v Klimkovicích, kde jsme navíc zjistily, že žijeme ve stejné vesnici. Do sanatoria obě jezdíme se svými dětmi. Filípek trpí mozkovou obrnou. Pravidelně cvičí, aby netrpěl bolestivým zatuhnutím svalů a byl co nejsamostatnější, protože jak dům, ve kterém bydlí, tak naše vesnice nejsou bezbariérové. Naurorehabilitační cvičení TheraSuit by ho posunulo v jeho samostatnosti, ulevilo mu od bolestí a plánované operace. Pro rodinu je však takový náklad nad momentální finanční možnosti.

Společně jsme vybrali
celou částku 36,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Filípka upoutaného na vozík

Filípek je báječný devítiletý kluk, který neměl na počátku života moc štěstí. Narodil se předčasně a krátce po narození prodělal krvácení do mozku. Trpí proto dětskou mozkovou obrnou. Lékaři mu nedávali mnoho šancí, on byl ale velký bojovník a zvládl několik operací. I tak jeho život není jednoduchý. Je upoután na invalidní vozíček, každá běžná věc je pro něj velký boj a o spoustě věcí pouze sní.

Filípek je velice spastický (neustále v křeči) a to mu brání v pohybu a jakékoliv činnosti. Denně musí své neposlušné tělíčko rozcvičovat. Proto bychom rádi absolvovali neurorehabilitační cvičení v oblečku TheraSuit. Tak bude mít Filípek šanci vyhnout se nechtěné operaci. Máme již domluvené termíny s odborným neurorehabilitačním pracovištěm, potýkáme se však s financemi, a proto jsme se obrátili na Patrona dětí s prosbou o pomoc. Moc si vážíme jakékoliv podpory.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě