Danečkovi na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Bc. Zuzana  Mohelníková
Patron příběhu

Bc. Zuzana Mohelníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Danečkem se známe více než rok, v rámci sociálně aktivizační služby totiž spolupracuji s jeho maminkou. Danečkovi pomáhám učit se novým věcem a rozvíjet jeho zájmy. Daneček vyrůstá v malé obci jenom s maminkou, která nemá stálý příjem. V tuto chvíli jí schází peníze na úhradu obědů ve školce. Daneček je už předškolák a do školky chodit musí, proto maminka prosí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,620 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Daneček a jeho maminka se potýkají s finanční tísní

Danečkovi bude zanedlouho 6 let. Je to hodný kluk, který má rád vláčky. V poslední době si oblíbil i dinosaury. Hodně času také tráví s maminkou u obrázkových knížek, u kterých vydrží opravdu dlouho.

Daneček chodí do školky, kam musí s maminkou dojíždět. V jejich vesnici totiž školka není, takže si každé ráno musí přivstat a vydat se na cestu. Daneček však nemá ve školce zaplaceny obědy, protože mamince na ně schází peníze. A jak se to stalo?

Daneček byl na počátku léta na operaci se zoubkem, a protože maminka nemá nikoho jiného, kdo by se jí o Danečka postaral, musela s ním zůstat doma. A najednou začaly peníze chybět. Danečkův otec v jejich životech nijak nefiguruje.

Maminka ví, že se z obtížné finanční situace časem dostane, teď ale potřebuje pomoci se zaplacením obědů. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě