společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Danečkovi na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Bc. Zuzana  Mohelníková
Patron příběhu

Bc. Zuzana Mohelníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Danečkem se známe více než rok, v rámci sociálně aktivizační služby totiž spolupracuji s jeho maminkou. Danečkovi pomáhám učit se novým věcem a rozvíjet jeho zájmy. Daneček vyrůstá v malé obci jenom s maminkou, která nemá stálý příjem. V tuto chvíli jí schází peníze na úhradu obědů ve školce. Daneček je už předškolák a do školky chodit musí, proto maminka prosí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,620 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Daneček a jeho maminka se potýkají s finanční tísní

Danečkovi bude zanedlouho 6 let. Je to hodný kluk, který má rád vláčky. V poslední době si oblíbil i dinosaury. Hodně času také tráví s maminkou u obrázkových knížek, u kterých vydrží opravdu dlouho.

Daneček chodí do školky, kam musí s maminkou dojíždět. V jejich vesnici totiž školka není, takže si každé ráno musí přivstat a vydat se na cestu. Daneček však nemá ve školce zaplaceny obědy, protože mamince na ně schází peníze. A jak se to stalo?

Daneček byl na počátku léta na operaci se zoubkem, a protože maminka nemá nikoho jiného, kdo by se jí o Danečka postaral, musela s ním zůstat doma. A najednou začaly peníze chybět. Danečkův otec v jejich životech nijak nefiguruje.

Maminka ví, že se z obtížné finanční situace časem dostane, teď ale potřebuje pomoci se zaplacením obědů. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě