Danielkovi na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Marcela  Beštáková
Patron příběhu

Marcela Beštáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Danielek je hodný kluk, který má velmi nemocnou maminku. Ta se snaží, aby mu a jeho mladšímu bráškovi nic nechybělo, bohužel se to ale vždy nedaří. Nemůže pracovat, na péči o kluky je sama a do toho se pere se zákeřnou rakovinou. Finančně na tom také nejsou dobře. Protože bych jí ráda pomohla a ulevila jí od nějakých těch starostí, rozhodla jsem se stát patronkou příběhu její rodiny a požádat vás o příspěvek na obědy ve školce pro Danielka. Předem vám moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Danielka, jehož maminka bojuje s rakovinou prsu

Šestiletý Danielek je už předškolák. S radostí ve školce vypracovává různé úkoly a těší se, až půjde do školy. Je společenský, upovídaný a kamarádský, má rád atletiku a plavání.

Danielek bydlí s mladším bráškou a maminkou, která je na jejich výchovu sama. Už dva roky navíc bojuje s rakovinou prsu a každý týden podstupuje chemoterapii. Je v invalidním důchodu a kvůli své nemoci nemůže pracovat. Oba její malí čertíci jsou jí však oporou a pomáhají jí hlavně po psychické stránce.

Maminka na tom teď finančně není zrovna nejlépe, proto se rozhodla požádat o pomoc s úhradou stravného ve školce pro svého předškoláka. Pojďme Danielkovi přispět a dát tím mamince najevo, že není na všechno sama.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě