Danielkovi na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Markéta  Bínová
Patron příběhu

Markéta Bínová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice pro rodiny s dětmi v nestátní neziskové organizaci podporující integraci cizinců u nás. Spolupracuji s maminkou Danielka, kterému budou brzy dva roky, spolupráce s naší organizací však trvá již několik let. Maminka je nyní na rodičovské dovolené, na které si přivydělávala hlídáním dětí. Dostávala také peníze od manžela, který pracuje v zahraničí. Současná situace, kdy svět zaplavila pandemie koronaviru, ale způsobila, že maminka přišla o svůj přivýdělek a tatínek ztratil práci. Rodina se tak ze dne na den ocitla téměř bez příjmů, proto se společně obracíme na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na plenky a dětskou výživu pro malého Danielka.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,035 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Danielka a jeho rodiny

Dvouletý Danielek je akční chlapeček, obklopený milující rodinou. Bydlí s maminkou, která pochází z Pákistánu, a svými prarodiči. Tatínek je v zahraničí, kde ještě nedávno pracoval, a tak finančně zabezpečoval svoji rodinu. Maminka, která je momentálně na rodičovské dovolené, se také snažila přispět do rodinného rozpočtu a přivydělávala si hlídáním dětí.

V současné době, kdy koronavirus ochromil celý svět, ale došlo k tomu, že tatínek přišel o práci a maminka o svůj přivýdělek. A protože z rodičovského příspěvku maminka nezvládne uhradit vše potřebné, obrací se na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě