Danielovi na školu v přírodě a stravné

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné na základní škole na 4 měsíce + školu v přírodě

Obrázek daru
Jakub Kružík
Patron příběhu

Jakub Kružík

sociální pracovník

Komentář patrona

S Danielem a jeho maminkou spolupracujeme v rámci Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v organizaci InBáze, která pomáhám cizincům s integrací do české společnosti. S jeho maminkou spolupracujeme na řešení jejich složité situace pomocí kariérního a sociálního poradenství, ale přestože je aktivní, je to pro samoživitelku situace těžká. Na všechno je sama. Příspěvek od Patrona dětí by jí a Danielovi finančně i lidsky velmi pomohl.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,367 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Daniela, který by moc rád jel na školu v přírodě

Daniel je devítiletý chlapec, se kterým se život nemazlil. Zemřel mu tatínek a zůstal sám s maminkou, která si vydělává jako soukromá učitelka hudby. Snaží se doplnit si vzdělání, aby mohla získat lépe placenou práci, ale bohužel jsou zatím ona a Daniel ve finanční tísni. Po zaplacení všeho nezbytného nemá bohužel Danielova maminka dost peněz na to mu zaplatit výdaje spojené se školní docházkou, například stravné nebo školu v přírodě, kam by Daniel moc toužil jet.

Daniel je šikovný, má rád sport, nejvíc jízdu na koloběžce nebo skateboardu. Bohužel má potíže s pozorností a problémy s udržením sociálního kontaktu, u lékaře mu nedávno potvrdili některé příznaky poruchy ADHD.

Pobyt na škole v přírodě by mu pomohl si zvyknout na dětský kolektiv a naučit se týmovým sportům, ale zatím nikdy nemohl jet kvůli finančním problémům, se kterými se jeho maminka potýká. Chtěla by mu ale dopřát to, co mají ostatní děti. Proto požádala o pomoc Patrona dětí a doufá v jakýkoliv příspěvek na jeho pobyt a stravné.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě