Danovi a Davídkovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor ve stylu MASH 4077 pro 2 děti

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od roku 2015 v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se ji podpořit v jednotlivých krocích směřujících k její celkové spokojenosti. Dan a Davídek žijí s dalšími dvěma sourozenci a tatínkem v městském bytě. Jejich maminka bohužel požívala alkohol a čas od času docházelo z její strany k fyzickým útokům. Vše nakonec vyvrcholilo tím, že od své rodiny odešla a více se o ni nezajímá. Všechny děti má nyní v péči tatínek a snaží se to zvládat sám. Po úhradě všeho nezbytného mu ale nezbývají peníze na volnočasové aktivity dětí. Kluci by teď rádi odjeli na letní tábor, kam se moc těší. Mezi svými vrstevníky přijdou na jiné myšlenky a užijí si pořádnou klučičí zábavu. Na táboře budou ubytováni ve velkých vojenských stanech, které připomínají známý seriál MASH 4077, který mají oba chlapci moc rádi. Bude to pro ně ten správný adrenalinový zážitek. Bez vaší pomoci ale nic z toho nezažijí.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh brášků, které vychovává tatínek

Čtrnáctiletý Dan je šikovný a zvídavý dobrodruh, který je rád venku, v přírodě. Svůj volný čas tráví aktivně a hodně ho baví jízda na kole. Jeho zálibu ve sportu a pohybu s ním sdílí jeho mladší bráška, jedenáctiletý Davídek, který občas vymění kolo za tenisky a jde se proběhnout. Oba potom pomáhají tatínkovi s domácností i péčí o dva další sourozence. Tatínek je totiž už téměř rok na své děti sám. Maminka propadla alkoholu a nakonec od nich odešla. Ještě předtím ale byli kluci svědky toho, když byla opilá a agresivní, což je samozřejmě poznamenalo. Kvůli tomu jsou dost uzavření a trvá jim, než k sobě někoho pustí.

Teď si však moc přejí odjet na letní tábor, který se ponese v duchu seriálu MASH 4077. Kluci jsou nadšení myšlenkou, že budou spát ve velkých vojenských stanech, běhat venku a užívat si přírody a sluníčka. Tatínek jim ale ze svého platu tábor zaplatit nemůže. Proto se obrátil s prosbou o pomoc na vás.

Dejme chlapcům příležitost zažít pravé prázdninové dobrodružství. Finanční příspěvek jim umožní pobýt v přírodě, najít si nové kamarády a na chvilku třeba zapomenou na to, že od nich odešla maminka.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě