Danovi na letní tábor v Krkonoších

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor v Krkonoších

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od roku 2015 v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se ji podpořit v jednotlivých krocích směřujících k její celkové spokojenosti. Dan žije se svými třemi sourozenci a rodiči v městském bytě. Matka se momentálně léčí ze závislosti na alkoholu, často se tedy stává, že se rodiče hádají a děti tomu musí přihlížet. Díky táboru by se Dan dostal do jiného prostředí, přišel na jiné myšlenky a našel si nové kamarády.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,880 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Dan je šikovný a zvídavý dobrodruh, který je rád venku, v přírodě. Svůj volný čas tráví aktivně, hodně ho baví jízda na kole. Jeho velký přáním je odjet do Krkonoš na letní tábor, kde by si na chvíli odpočinul od mnoha povinností, které má dnes a denně.

Dan bydlí se svými rodiči a třemi sourozenci v městském bytě 3+1. Tatínek pracuje, ale protože živí celou rodinu z jednoho platu, na spoustu věcí peníze nezbývají. Maminka nyní nastoupila do zaměstnání, takže všichni doufají, že se snad budou mít finančně lépe.

Rodina bohužel nemůže Danovi zaplatit tolik vysněný tábor. Pomozme mu proto my. Dejme mu šanci strávit nějaký čas mimo domov, kde se rodiče hodně hádají. Finanční příspěvek mu umožní pobýt v přírodě, najít si nové kamarády a na chvilku si odpočinout od každodenních starostí a povinností.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě