Davídkovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Miloslava  Sterziková
Patron příběhu

Miloslava Sterziková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Davídkova maminka je moje kamarádka, které pomáhám v těžkých chvílích. Momentálně ji trápí zdravotní komplikace, takže ji vozím na vyšetření, případně hlídám Davídka. Davídek je milý kluk, který má problémy se socializací. Jako dítě byl svědkem domácího násilí, několikrát se s mamkou stěhovali, ve škole je šikanovaný. Jeho maminka se hodně snaží. Byly i doby, kdy pracovala načerno na brigádách, aby měli co jíst. Je to úžasná žena, která teď potřebuje pomoc. S Davídkem mají jenom jeden druhého, jinak jsou sami. Davídek by si moc přál jet poprvé na letní tábor, ale maminka mu ho nemůže zaplatit. Pojďme jim společně pomoct. Zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,680 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Davídka, který by si rád našel kamarády

Davídkovi bude v květnu 8 let a zatím to na světě neměl zrovna snadné. Začalo to těžkým a komplikovaným porodem, kdy jsem se o něj moc bála. Potom nás opustil jeho otec – Davídek ještě neměl ani rok. Několikrát jsme se stěhovali, Davídek měnil školky, nikde si nedokázal najít kamarády. V září nastoupil do 1. třídy a hned se setkal s šikanou. V důsledku všech těchto událostí má problémy se socializací a je hodně samotářský.

Davídek bohužel nemá babičky ani dědečky, pořád jsme jen spolu. Nikdy ho nikdo nehlídal, nikdy nebyl na táboře ani na prázdninách. Protože moje finanční situace není zrovna veselá, často si musíme různé věci odpírat.

Davídek nedávno překvapivě přišel s tím, že by rád jel na letní tábor. Věří, že si tam konečně najde kamarády a zažije opravdové dobrodružství. Mám radost, že je i přes svoji uzavřenost takhle odvážný, bohužel mu ale tábor nemohu zaplatit. Pomůžete mi, prosím, splnit mu jeho velké přání?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě