Davídkovi na obědy a svačinky ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na 9 měsíců

Obrázek daru
Ing. Petra  Vrbová
Patron příběhu

Ing. Petra Vrbová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Malý Davídek je zdravotně znevýhodněný kluk, který jako novorozenec podstoupil operaci jícnu, aby mohl polykat. Má za sebou také úpravu a zkrácení střev o 18 cm a operaci srdce. Kvůli vrozené srdeční vadě ho v budoucnu čekají ještě další operace. Davídek žije s maminkou, jeho biologický otec je ve vězení a nikdy neplatil výživné. Maminka je v insolvenci, kterou ale třetím rokem poctivě splácí. Žije s druhem, který rovněž řeší své dluhy. Maminka je na rodičovské dovolené, aby ale dokázala plnit povinnosti spjaté s insolvencí, přivydělává si jako uklízečka na DPČ. Aktuálně však nemůže svému synkovi uhradit stravné ve školce, proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Davídka, který přišel na svět s řadou zdravotních problémů

Tříletý Davídek se narodil s vrozenou vadou srdce. K tomu ho hned po porodu čekala operace jícnu a střev. Nějaký čas také strávil v inkubátoru a dlouhou dobu byl připojen na plicní ventilaci. První operace nemocného srdíčka pak následovala v jeho dvou letech.

Dnes už má za sebou celkem 5 operací a další ho ještě čekají. Přesto je to můj usměvavý a veselý kluk, který je rád ve školce. Vím, že je tam ve společnosti dětí, se kterými je mu dobře, ráno se tam vždycky ohromně těší. Bohužel mu ale momentálně nemohu uhradit stravné, což musím rychle nějak vyřešit.

Díky Davídkově docházce do školky si mohu přivydělávat a hledat práci na plný úvazek, protože se ale potýkám s insolvencí a můj příjem je nízký, nezbývají mi na obědy a svačinky peníze. Ve společné domácnosti s námi žije ještě můj partner, i on ale řeší svoji dluhovou situaci. A nikoho jiného, kdo by nám mohl pomoci, bohužel nemáme. Proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě