Denisce na dvojkočárek s budoucím sourozencem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Dvojkočárek od firmy MALVEL s.r.o

Obrázek daru
Eva Blažková
Patron příběhu

Eva Blažková

rodinná známá

Komentář patrona

Denisku znám jako dceru mojí dobré kamarádky. Je to už téměř dvouletá slečna, co si za svůj krátký život užila trápení a bolesti víc než dost. Ve 4. měsíci svého života prodělala mozkovou příhodu a o měsíc později druhou. V důsledku toho zaostává ve vývoji zhruba o rok, je schopná přijímat pouze kašovitou stravu a motoricky také neprospívá jako jiné děti. Protože jí bylo diagnostikováno imunitní onemocnění cév neznámého původu, je nyní léčena ve FN Motol. Maminka malé Denisky očekává druhé miminko, dvojkočárek by jim v jejich situaci moc pomohl a ušetřil námahu.

Společně jsme vybrali
celou částku 16,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Deniska potřebuje kočárek, v kterém bude jezdit i se svojí budoucí sestřičkou

Deniska se narodila předčasně jako zdravé dítě. Po dvou mozkových příhodách, které ji postihly v prvním roce života, si její zdravotní stav vyžaduje stálé kontroly, rehabilitaci a naši zvýšenou péči. Špatně vidí, s vývojem je velmi pozadu, komplikovaně přijímá potravu, kvůli velmi tenkým a křehkým cévám v celém těle je postižena zejména na levé části těla. Projevuje se to špatnou pohyblivostí horní i dolní končetiny.

Vloni, i když jsme další dítě neplánovali, jsem znovu otěhotněla. V první chvílí to byl veliký šok, ale přijali jsme to s tím, že to tak má asi být. Vím už, že čekáme další holčičku a moc se na ni těšíme!

Léčba Denisky je však finančně hodně náročná, včetně léků a speciální stravy. Proto jsme se rozhodli touto cestou požádat o pomoc s pořízením nového kočárku, v kterém bude možné vozit obě holčičky najednou. Jinak by to bylo velmi komplikované.

Předem moc děkujeme všem, co se rozhodnou nám pomoci!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě