Denískovi na léto plné tance

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní taneční školu

Obrázek daru
Svatava Paulson
Patron příběhu

Svatava Paulson

rodinná známá

Komentář patrona

Denise znám ze základní školy, kterou navštěvuje společně s mými dětmi. Má ještě staršího brášku. Oba sourozenci jsou velmi nadaní na tanec, ale bohužel otec, který je vychovává sám, nemá dostatek financí, aby aktivity spojené s jejich koníčkem hradil. Již jsme v rámci Patrona dětí hradili školné v taneční škole a nyní bychom chlapcům rádi dali možnost účastnit se letního tanečního tábora.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,850 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh Denise

Denis si rád hraje na policisty a hasiče a miluje autíčka. Zároveň je jeho velkou vášní tanec. Navštěvuje baletní školu Olgy Kyndlové. Kromě Denise vychovávám i jeho staršího brášku Matěje, který od září nastoupí ke studiu na taneční konzervatoři v Brně. Má nemocné srdce, chybí mu levá půlka srdeční chlopně a je autista. Momentálně žije naše rodina ve Stochově v chráněném bydlení. Předtím jsme bydleli u babičky, která se o chlapce starala a pomáhala s výchovou. Babička zemřela a my se tak ocitli v tíživé finanční situaci. Museli jsme se přestěhovat do azylového domu. Oba chlapci smrt babičky nesli velmi těžce. Denis by se rád zúčastnil Letní taneční školy jako jeho starší bratr Matěj. Letní taneční škola by mohla v mnoha ohledech Denisovi pomoci zlepšit jeho motorické schopnosti a držení těla. Mimo jiné by trénoval pravidelné dýchání a zlepšila se jeho fyzická kondice. Denis na letní taneční škole zažije nejen spousty zábavy a tance, ale naučí se komunikovat se svými vrstevníky. Celkově by tato akce mohla zlepšit jeho psychomotorický vývoj.

Jak už jsme ovšem zmiňoval, finanční situace v naší rodině není příznivá. Proto se s prosbou o pomoc obracím na dárce projektu Patron dětí. Budu nesmírně vděčný za jakýkoliv příspěvek, který dopomůže Denisovi užít si léto na maximum.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě