Deniskovi na zdravotní polohovací postýlku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zdravotní polohovací postýlku na míru, na zakázku, včetně omyvatelné matrace, včetně dopravy, dar zajišťuje Repo s.r.o.

Obrázek daru
Emilie Zborníková
Patron příběhu

Emilie Zborníková

učitelka

Komentář patrona

Pracuji jako učitelka ve speciální třídě, kam Denis dochází. Je to chlapec s těžkým postižením a jeho rodina je pro něj velikou oporou. V současné době jeho rodina řeší pořízení zdravotního lůžka, které je potřeba přizpůsobit chlapcovým potřebám. Pojišťovna ale takové lůžko neproplácí a výdaj je nad rámec finančních možností rodiny, proto se obrátila s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Deniska, který trpí epilepsií a svalovou atrofií

Mému synovi Deniskovi je deset let a je z pěti sourozenců. Je to šikovný, veselý klučík, kterého ale postihla velká rána. Odmalička se potýká se závažnými onemocněními, jako jsou epilepsie a svalová atrofie, které zapříčinily to, že nemůže chodit a většinu času stráví upoután na lůžko. Je třeba o něj pečovat dvacet čtyři hodin denně.

Denisek tráví hodně času ve své postýlce, která je ale pro něj zcela nevyhovující. Stále roste a není v ní rád, je čím dál tím silnější a hyperaktivnější, proto sebou neustále hází. V této situaci stačí jen chvilička nepozornosti a Denisek se z postýlky překlopí, čímž si přivodil už několik zranění. Jednou si i rozsekl obočí. Chtěla bych těmto zraněním předejít a poskytnout Deniskovi pořádnou polohovací postel, ze které nevypadne, a ve které se mu bude líbit, ale taková, která by odpovídala jeho potřebám, se vyrábí na míru a pojišťovna ji bohužel neproplácí.

Naše rodinná finanční situace není taková, že bychom byli schopni takovou postel Deniskovi sami zaplatit. Vím ale, jak je pro něj důležitá. Bez nadsázky bych řekla, že by pořádná postel jednou Deniskovi mohla zachránit život. Žádám proto o finanční pomoc touto cestou a za jakýkoliv příspěvek na Deniskovu postýlku budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě