Detektor epileptických záchvatů pro Patrika

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

detektor epileptických záchvatů

Obrázek daru
Sára Šafrová
Patron příběhu

Sára Šafrová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Trápí mě život jedné rodiny u nás v obci. Rodina má čtyřletého chlapce Patrika, byť vývojově zpomaleného, přesto šťastného malého kluka, který zvládá s pomocí asistentky i školku a zapojuje se i do kolektivu kroužku hasičů. U Patrika vypukly epileptické noční záchvaty, které jsou nepředvídatelné a bez včasného zákroku (podání léku) ohrožující na životě. Únava rodičů z ustavičného hlídání je již znát a hodně by se jim ulevilo, kdyby měli detektor epileptických záchvatů, jenž hlásí jakoukoliv změnu ve spánku malého Patrika.

Společně jsme vybrali
celou částku 23,672 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodinný přítel vypráví příběh Patrika

Patrik je usměvavý, hodný, snaživý kluk. Rád si hraje s mašinkami, maluje, poslouchá pohádky. I když je v pomalejší fázi vývoje věku, díky pravidelnému cvičení a návštěvám psychologů se zvládá po malých krůčkách zapojit do normálního života. Ovšem situace se mění při epileptickém záchvatu, kdy je nutné okamžité a včasné podání léku, které je však při spouštění záchvatu v noci někdy hraniční a ohrožující na životě. Rodiče jsou unaveni, což ubírá jejich pozornosti a není možné stále sedět v noci u malého. I rodiče by měli odpočívat a jít spát s vědomím, že mohou usnout. Detektor epileptických záchvatů by jim vyřešil opravdu velký stres, který by jim pomohl smazat jednu kapitolu starostí, které mají.

Pořízení takového detektoru je ovšem velmi nákladné, a proto se s prosbou o pomoc obracíme na vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě