Dětská postel pro Bětušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel, dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Jan Vajsar
Patron příběhu

Mgr. Jan Vajsar

sociální pracovník

Komentář patrona

Bětka je roční dítě, které nemá postýlku. Spí na zemi, protože maminka nemá dostatek peněz na pořízení postele. Já jsem klíčovým pracovníkem rodiny a snažím se pro ně získat nějakou podporu, aby zvládli období do září roku 2020, kdy se vrátí Bětčin otec z vězení a nastoupí do práce. Nyní je totiž maminka na péči i finanční zajištění 4 dětí sama, což není snadné, proto žádá o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,546 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své rodiny

Jsem maminkou 4 dětí, o které se zatím starám sama. Manžel je bohužel ve vězení, v září ho ale pustí, tak už bude veseleji. Nutně už potřebuji jeho pomoc, protože uživit 4 děti pro mě není snadné.

Nějaký čas jsme pobývali v azylovém domě, dnes už ale máme hezký podnájem. Situace je však taková, že si nemohu dovolit dětem pořídit pořádné postele. Jsem totiž na rodičovské dovolené s nejmladší dcerkou Bětkou, která v červenci oslaví své druhé narozeniny. Měli jsme také tu smůlu, že nás krátce po nastěhování vykradli, takže jsme přišli i o to málo, co jsme vlastnili.

Mně samotné nevadí spát na zemi, trápí mě ale, když na zem ukládám své děti. A tak bych vás na tomto místě chtěla moc poprosit o příspěvek na dětskou postel se zábranami pro svoji malou Bětušku. Moc vám děkuji.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě