Dětská postel pro Lilianku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Daniela  Lorenčiková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčiková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou se dvěma malými dětmi, Liliankou a Pavlíkem, dlouhodobě spolupracuji v rámci sociální služby Armády Spásy. Letos v dubnu se rodina nastěhovala do svého prvního samostatného bydlení. Předtím většinou bydleli v rodinách příbuzných, kde však postrádali soukromí. Nyní tak konečně žijí pouze spolu a rodiče mohou svým dětem vytvořit bezpečný domov. Momentálně však nezvládají zařídit celou domácnost a potřebují pomoc s pořízením postele pro Lilianku.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,689 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Lilianky, jejíž rodiče se pro ni a jejího brášku snaží vytvořit opravdový domov

Tříletá Lilianka má konečně vlastní pokojíček. Musí ho sice sdílet s mladším bráškou Pavlíkem, to jí ale vůbec nevadí. Pavlík má totiž spoustu skvělých hraček, zejména autíček, které si ráda půjčuje. Občas se spolu také dívají na dětský seriál Máša a medvěd, který má Lilianka moc ráda.

Lilianka by ráda ve svém novém pokojíčku i spala, protože ale nemá vlastní postel, musí spát v ložnici s rodiči. Ti by jí dětskou postýlku rádi pořídili, bohužel to však není v jejich finančních možnostech.

Liliančina rodina bydlí od dubna v novém bytě, který se postupně snaží vybavit nábytkem. Je to poprvé, co bydlí jako rodina jen spolu. Předtím pobývali u příbuzných a snažili se najít byt, ve kterém by svým dětem mohli vybudovat domov. Je skvělé, že se jim to podařilo, potřebují však do začátku trošku pomoci. Přispějme jim proto na postel, díky které bude moci Lilianka konečně spát ve svém pokojíčku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě