Dětská postel pro malého Kryštůfka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Veronika  Tylšová
Patron příběhu

Veronika Tylšová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

S maminkou malého Kryštůfka spolupracujeme v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi již delší dobu. Naši pomoc vyhledala po nepříjemném rozchodu s Kryštůfkovým tatínkem, kdy se snažila začít znovu. Nebylo to pro ni ale vůbec snadné. Nyní se jí konečně podařilo sehnat bydlení, které si může dovolit, bohužel už ale nemá dostatek peněz na jeho vybavení. Proto se společně obracíme s žádostí o pomoc na vás. Maminka je velice milá žena a Kryštůfkovi věnuje veškerý svůj čas a lásku. Kryštůfek je šikovný, dobře vychovaný a chytrý chlapeček a pomoc v podobě postýlky si opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,050 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví o svém synkovi

Dvouletý Kryštůfek je zvídavý kluk, kterého všechno kolem něj náramně zajímá. Baví ho kreslení a moc rád má také svá autíčka.

Společně jsme se nedávno přestěhovali do nového podnájmu, který se nám snažím zařídit. Protože jsem ale na všechno sama, dokážu ze svých příjmů uhradit jen to nejnutnější, jako je nájem a jídlo. V bytě tak máme zatím jen základní vybavení, některé kusy nábytku nám stále chybí.

Ráda bych Kryštůfkovi pořídila postel, která by byla jen jeho. Zatím spolu spíme na malé rozkládací sedačce, pořádně se na ní však nevyspíme ani jeden. Protože si ale takový výdaj nemohu dovolit, prosím o pomoc vás.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě