společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Dětská postýlka pro Tinku

Přispívali jste na

dětskou postýlku s matrací; dar zajišťuje Mall.cz

Bc. Daniela  Lorenčiková
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčiková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Ze své pozice sociální pracovnice poskytuji rodině malé Tinky podporu v řešení jejich nepříznivého stavu. Tinka, nejmladší ze tří dětí, nyní potřebuje postýlku, kterou jí rodiče bohužel nemohou pořídit. Dětská postýlka Tince poskytne nejen pohodlí při spaní, ale také pocit bezpečí. A maminka se bude moci věnovat ostatním dětem bez obav, že jí při spánku Tinka spadne z běžné postele.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,086 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí rodiny

Koncem října loňského roku se do naší rodiny se dvěma dětmi narodila Tinka. Moc jsme se na ni těšili a ještě dnes kolem ní Adriánek (2 roky) a Amálka (3 roky) zvědavě chodí a prohlíží si ji. Momentálně bydlíme u mé tety, ale koncem února nás čeká stěhování. Armáda spásy nám totiž přislíbila sociální byt, tak se moc těšíme, až se v něm zabydlíme.

Poprvé jsem otěhotněla opravdu brzy, a to už v 18 letech. Z prvního vztahu mám Amálku a Adriánka, jejich otec s námi ale nebyl už v době mého druhého těhotenství. Tři roky jsme neměli stabilní domov, střídavě jsme žili u mojí maminky a tety.

Až se současným partnerem a tatínkem malé Tinky se začalo blýskat na lepší časy. Konečně tak snad budu moci vytvořit svým dětem hezký domov. Bohužel na tom ale finančně ještě nejsme dobře, takže nemůžeme pořídit Tince postýlku. Proto prosíme o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě