Dětská strava a plenky pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, hygienické potřeby a plenky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
MUDr. Hana  Kmoníčková
Patron příběhu

MUDr. Hana Kmoníčková

dětská lékařka

Komentář patrona

Jsem ošetřující dětskou lékařkou malé Natálky, která se narodila s mikrocefalií a srdeční vadou. Její maminka se potýká s nedostatkem financí, žije s dcerkou a svojí matkou, která je vážně nemocná. Natálka potřebuje plenky, které jí nedráždí citlivou pokožku. Jelikož pomalu přibývá na váze, potřebuje i kvalitní příkrmy, které by s chutí snědla. Toto všechno však její maminka nezvládá financovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,317 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, která si životem nese závažná onemocnění

Tříletá Natálka byla mým vymodleným dítětem. Bohužel se narodila s mikrocefalií (vývojová porucha projevující se předčasným ukončením růstu mozku) a srdeční vadou, kterou zapříčinila těhotenská cukrovka. Její motorický vývoj je opožděný – nedávno ještě nelezla ani nechodila. Díky pravidelnému cvičení a rehabilitování se už ale na nožky postaví a má z toho obrovskou radost.

Natálka chodí na pravidelné kontroly k neurologovi a kardiologovi, kvůli své nízké váze ale dělá starosti své praktické lékařce. S jídlem totiž máme velký problém. Chce to trpělivost a arzenál různých fíglů, než se mi ji podaří nakrmit. Konzumace jídla prostě není její oblíbenou činností. Kromě Natálky se ještě starám o maminku, která špatně vidí, je po mrtvičkách a má demenci.

Pro mě jako samoživitelku není snadné to všechno finančně utáhnout, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí, který nám už několikrát pomohl. Budu vděčná za příspěvek na příkrmy, plenky a hygienické potřeby pro svoji dcerku. Ona je pro mě tím nejdůležitějším na světě.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě