Dětská výživa a hygienické potřeby pro Anežku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Barbora Hrazdirová
Patron příběhu

Barbora Hrazdirová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Anežce je rok a půl, žije s maminkou a dvěma staršími sourozenci. Její mamince se bohužel partnerské vztahy nepovedly tak, jak by si přála, a tak s dětmi žije sama. Šestiletý bráška a patnáctiletá sestřička mají jiného otce. Rodičovský příspěvek a výživné na děti je neuživí. Maminka se moc snaží, aby je uživila, zaplatila nájem, jídlo, a vše nutné – proto na rodičovské dovolené také brigádně pracovala, když nejstarší sestra Anežku a brášku pohlídala. Tatínek na Anežku platil výživné, občas se snažil finančně pomoci více, pracoval v zahraničí v pohostinství. Pak ale vypukla epidemie, o práci přišel a musel se vrátit do Čech, kde práci nemá. Za nouzového stavu přišla o brigády i matka, která má nyní velký problém Anežku a její sourozence uživit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,046 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Anežky

Moje dcera Anežka je vnímavá holčička, miluje svoje sourozence, plyšáky a dudlík. Příští rok nastoupí do školky. Samozřejmě péče o ni je z těch nákladnějších položek v mém rozpočtu, protože ještě potřebuje Sunar, plenky a kvalitní dětskou kosmetiku. Pomoc jsem hledala u jejího otce, který ji finančně podporoval až do jara roku 2020, než přišel o zaměstnání.

Jsem svobodná a se svými třemi dětmi bydlím sama, Anežka je nejmladší z nich. Abych vše udržela v chodu, přivydělávala jsem si jako barmanka k rodičovskému příspěvku, který na Anežku pobírám, ale o obě práce jsem až do odvolání kvůli nouzovému stavu přišla.

Pokud se nám podaří získat jakoukoliv pomoc, pomůže mi to ke stabilizaci životní úrovně nejen Sofie, ale i jejích sourozenců.

PS: Jméno Anežky není skutečné, příběh ovšem ano.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě