Dětská výživa a hygienické potřeby pro Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, plenky a hygienické ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Miloslav  Nykodým
Patron příběhu

Bc. Miloslav Nykodým

vedoucí odboru soc. věcí a zdravotnictví, OSPOD

Komentář patrona

Tříměsíčního Míšu znám od jeho narození, s maminkou spolupracuji v rámci OSPODu. Míšova maminka to měla vždycky těžké. Od devíti let vyrůstala v pěstounské péči, později, až do své zletilosti, byla umístěna v dětském domově. Její rodiče zemřeli a ona tak na světě zůstala zcela sama. Finančně je to pro ni nesmírně náročné, proto se s mojí podporou rozhodla požádat o příspěvek na dětskou výživu a hygienické prostředky. Vím, že si naši pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,760 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka bojuje s finanční tísní

Můj Míša se narodil v prosinci loňského roku. Na jeho příchod jsem se moc těšila, i když mi bylo jasné, že to nebude snadné. Míšu totiž vychovávám sama. Jeho tatínek mě 2 měsíce před porodem opustil a od té doby o něm nic nevíme. Jinou rodinu s Míšou nemáme, takže se s životem pereme sami. Míša je ale moje sluníčko a pomáhá mi snášet všechny životní obtíže.

S Míšou momentálně bydlíme v domku na vesnici, kde je nám dobře. Jsem ráda, že se mi podařilo vybudovat mu hezký domov. Po úhradě všech nákladů spojených s bydlením mi už ale nezbývají téměř žádné peníze na jídlo a hygienické potřeby pro synka. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc.

Budu nesmírně vděčná, pokud mi pomůžete s nákupem dětské výživy a hygienických potřeb pro Míšu. Díky tomu bych totiž mohla ušetřit nějaké peníze a příště už všechno obstarat sama. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě