Dětská výživa a plenky pro šikulu Kristiánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, plenky a vlhčené ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Ivana  Liška Carbochová, Dis.
Patron příběhu

Ivana Liška Carbochová, Dis.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou malého Kristiánka spolupracuji již druhým rokem. Jeho rodiče se nachází ve složité životní situaci, kdy otec z důvodu zdravotních komplikací nepracuje. Výpad jednoho příjmu je v rodině znát, aktuálně žijí převážně z maminčina rodičovského příspěvku a příspěvku na péči. S dětmi žijí na ubytovně, a i když se jim snaží poskytnout vše potřebné, na některé základní potřeby jim nezbývají peníze. Kristiánek je veselý a zvídavý chlapeček a jeho maminka se o něj příkladně stará. Nyní ale potřebuje pomoc s úhradou hygienických potřeb a dětské výživy, proto s mojí podporou žádá o finanční příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,798 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Kristiánka, který žije s rodiči a sourozenci na ubytovně

Malý Kristiánek v červenci oslavil své 1. narozeniny. A oslava to byla veliká. Jeho tři starší sourozenci (8, 10 a 11 let) s ním tančili, zpívali a všude bylo veselo. Svého malého brášku totiž mají moc rádi.

Kristiánek bydlí s rodiči a sourozenci na ubytovně, kde mají k dispozici dva pokoje. Maminka je s Kristiánkem na rodičovské dovolené a tatínek kvůli zdravotním problémům nepracuje, jejich životy jsou tak plné starostí o peníze. Nakupují jen to nejlevnější, hledají cesty, kde ušetřit, na obědy ve škole nebo kroužky však peníze nemají. Velkou položku v rodinném rozpočtu také tvoří nákup plenek a dětské výživy pro Kristiánka. A někdy se stává, že na to nejsou finance a rodiče si musí půjčovat.

Aby se však nemuseli dále zadlužovat, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí. Rodiče aktivně spolupracují s pomáhajícími organizacemi a snaží se ze všech sil své děti zabezpečit. Pevně věří, že se jejich situace zlepší, až tatínek nastoupí zpátky do zaměstnání. Zatím ale potřebují pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě