Dětský kočárek pro zatím nenarozené miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětský kočárek; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Kateřina Svačinová
Patron příběhu

Kateřina Svačinová

sociální pracovnice v Charitativním domě pro matky v tísni

Komentář patrona

Maminka kvůli své špatné finanční situaci přišla o bydlení a pomoc a ubytování našla až v našem Charitním domě pro matky v tísní. Je tady ubytována od ledna, kdy přišla s dcerou Adélkou a byla těhotná. Bohužel se její finanční situace nezlepšila, protože se u ní objevily zdravotní obtíže a doktor jí stanovil rizikové těhotenství a klid na lůžku. Proto klientka nemůže chodit do práce, ani si přivydělávat pomocí brigád. Na prvním místě jsou pro ni děti a snaží se pro ně zajisti jen to nejlepší a dobře se o ně stará. Na klientce je vidět, že je hodně nešťastná z toho, že ještě nemá pro své nenarozené dítě kočárek a tím, že je na rizikovém těhotenství, se může stát, že porodí i předčasně. Proto by byla moc ráda, za jakoukoliv pomoc, která by vedla k pořízení kočárku pro její nenarozené dítě.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,090 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví svůj příběh

Jmenuji se Kateřina a v současné době jsem na rizikovém těhotenství. Zároveň se starám o svou tříletou dcerku Adélku. Moje špatná finanční situace a to, že se o dceru starám sama, mě dovedla až tak daleko, kdy jsem přišla o bydlení a neměla skoro žádné finanční prostředky. Pomoc jsem našla až v azylovém domě pro matky s dětmi v tísni. Otec mé dcery nás opustil, i když občas dcerku navštíví a někdy jí i něco koupí. Se svou rodinou se stýkám docela málo, protože bydlí daleko, a tím, že jsou to už lidé staršího věku, tak taky nemají moc finančních prostředků, aby mi mohli pomáhat. Chtěla bych pracovat, abych si peníze mohla vydělat, bohužel kvůli rizikovému těhotenství a péči o dceru nemohu. K tomu je v současné době zavřená i školka. Je pro mě velmi těžké nějak zajistit základní životní potřeby pro Adélku, koupím jen to nutné, musím hodně šetřit, ale nemůžu koupit Adélce nic, na co má zrovna chuť. Jsem velice ráda, že jsem dozvěděla o projektu, který pomáhá nezaopatřeným dětem a jejich rodinám. Vážím si toho, že jsou ještě lidé, kteří myslí i na druhé děti a snaží se jím pomoct.

S příchodem dosud nenarozeného miminka se pochopitelně pojí spousta výdajů. Tím největším je bezpochyby pořízení dětského kočárku. Sama to nezvládnu, proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě