Díky rehabilitacím by mohl Maty samostatně chodit

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

neurorehabilitační program TheraSuit na 14 dní a ubytování

Obrázek daru
Kamila  Didi
Patron příběhu

Kamila Didi

Rodinná známá

Komentář patrona

Matyášek je syn mé kamarádky, je o pár dní starší než moje dcerka. S jeho rodinou máme velmi blízký vztah a trávíme společně hodně volného času. Prožívali jsme s nimi jeho těžký start do života a oslavovali každý jeho pokrok, který vždy stál hodně úsilí.

Je to chytrý kluk, který se svým osudem statečně bojuje, do každé výzvy se vrhá po hlavě a překonává všechny překážky. Od doby, kdy Maty začal lézt a postavil se u nábytku, začal jeho stav stagnovat. Neposunuje se dál i přes snahu okolí, a protože mi je jeho rodina blízká, začala jsem i já hledat možnosti a narazila na Neurorehabilitační centrum Hájek, kde umějí dělat zázraky.

Bohužel pobyt v tomto zařízení není hrazen zdravotní pojišťovnou a rodiče jsou nuceni ho uhradit z vlastních zdrojů. A částka za takový 14denní pobyt je hodně vysoká.

Osobně si myslím, že by mu tento pobyt pomohl k dalším posunům a třeba i k prvním samostatným krokům, po kterých tak moc touží a které by mu otevřely nový svět a možnosti v životě.

Společně jsme vybrali
celou částku 89,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Dvouroční Matyášek má dětskou mozkovou obrnu, která mu brání udělat první samostatné krůčky

Jsem maminka 2,5 letéto chlapečka Matyáška, který má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu. Od jeho narození se potýkáme s komplikacemi jeho zdravotního stavu, ale snažíme se mu poskytnout plnohodnotný život.

Syn bohužel mimo jiné potíže nechodí. Matyášek zvládne lézt po čtyřech, u opory se postaví, ale sám chodit nedokáže. A právě to bychom chtěli změnit.

Docházíme s ním na různé rehabilitace, hipoterapie i logopedie. Dokonce i jezdíme do lázní. Jenže přestože jsme tříčlenná úplná rodina, placení všech těchto nákladů je pro nás opravdu náročné.

Rádi bychom vyzkoušeli neurorehabilitace v centru Hájek. Je to velká naděje pro Matyáškův další posun. Díky rehabilitaci rozcvičí nožičky, posílí bříško, a konečně by se mohl postavit na vlastní nohy. Neurorehabilitace jsou ovšem nákladné, a proto bychom vás rádi požádali o pomoc.

Z celého srdce děkujeme všem skvělým dárcům, kteří se rozhodnou naší rodině pomoct.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě