Díky rehabilitacím by mohl Maty samostatně chodit

Zpětná vazba

Zpětná vazba vložena manuálně
Dobrý den všem dobrosrdečným dárcům, slovy nedokážeme popsat, jak jsme dojatí a šťastní, když jsme se dozvěděli od „Patrona dětí“, že se Matyáškovi vybraly finanční prostředky na neurorehabilitaci.

Díky rehabilitacím by mohl Maty samostatně chodit

Patron příběhu

Didi Kamila

Rodinná známá

Skrýt komentář Patrona

Matyášek je syn mé kamarádky, je o pár dní starší než moje dcerka. S jeho rodinou máme velmi blízký vztah a trávíme společně hodně volného času. Prožívali jsme s nimi jeho těžký start do života a oslavovali každý jeho pokrok, který vždy stál hodně úsilí.

Je to chytrý kluk, který se svým osudem statečně bojuje, do každé výzvy se vrhá po hlavě a překonává všechny překážky. Od doby, kdy Maty začal lézt a postavil se u nábytku, začal jeho stav stagnovat. Neposunuje se dál i přes snahu okolí, a protože mi je jeho rodina blízká, začala jsem i já hledat možnosti a narazila na Neurorehabilitační centrum Hájek, kde umějí dělat zázraky.

Bohužel pobyt v tomto zařízení není hrazen zdravotní pojišťovnou a rodiče jsou nuceni ho uhradit z vlastních zdrojů. A částka za takový 14denní pobyt je hodně vysoká.

Osobně si myslím, že by mu tento pobyt pomohl k dalším posunům a třeba i k prvním samostatným krokům, po kterých tak moc touží a které by mu otevřely nový svět a možnosti v životě.

Zdravotní pomoc

Přispívali jste na

neurorehabilitační program TheraSuit na 14 dní a ubytování

Společně jsme vybrali celou částku 89 000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:
Dvouroční Matyášek má dětskou mozkovou obrnu, která mu brání udělat první samostatné krůčky

Jsem maminka 2,5 letéto chlapečka Matyáška, který má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu. Od jeho narození se potýkáme s komplikacemi jeho zdravotního stavu, ale snažíme se mu poskytnout plnohodnotný život.

Syn bohužel mimo jiné potíže nechodí. Matyášek zvládne lézt po čtyřech, u opory se postaví, ale sám chodit nedokáže. A právě to bychom chtěli změnit.

Docházíme s ním na různé rehabilitace, hipoterapie i logopedie. Dokonce i jezdíme do lázní. Jenže přestože jsme tříčlenná úplná rodina, placení všech těchto nákladů je pro nás opravdu náročné.

Rádi bychom vyzkoušeli neurorehabilitace v centru Hájek. Je to velká naděje pro Matyáškův další posun. Díky rehabilitaci rozcvičí nožičky, posílí bříško, a konečně by se mohl postavit na vlastní nohy. Neurorehabilitace jsou ovšem nákladné, a proto bychom vás rádi požádali o pomoc.

Z celého srdce děkujeme všem skvělým dárcům, kteří se rozhodnou naší rodině pomoct.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc