Díky speciálnímu vozíku si Lucinka užije výlety

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

benecykl; dar zajišťuje firma Benecykl s.r.o.

Obrázek daru
Jiří Malaska
Patron příběhu

Jiří Malaska

Rodinný známý

Komentář patrona

S Lucinkou jsem se seznámil před několika lety. Již od začátku mě její životní příběh zasáhl. Lucinky život vysel doslova na vlásku, ale tato malá bojovnice se nedala a bojovala jako drak!

Luci je veselá, usměvavá holčička, na které je vidět, že je tu s námi velmi ráda. Kontakt s dalšími lidmi jí dělá radost, baví ji poznávat nové věci a zážitky.

Lucinka je dcera má kolegyně, která pro svoji rodinu dělá maximum. Některé životní etapy dívky nebyly jednoduché, nikdy se však jako rodina nevzdali, proto si přeji, aby si mohli na společných výletech odpočinout a sbírat zážitky jako celá rodina. K tomuto by mohl dopomoci vozíček Benecykl, za který by byla Lucinka vděčná, protože by nemusela trávit dny doma. Děkujeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 62,150 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Benecykl usnadní Lucince cestování s rodinou

Lucinka je usměvavá a velmi společenská, má ráda kontakt s ostatními lidmi a odloučení od sourozenců nesnáší dobře.

Lucie je z dvojčat a svůj život si doslova vybojovala. Následkem neokysličení mozku při porodu má dětskou mozkovou obrnu, postupné selhávání ledvin a epilepsii. Je mentálně opožděná, ale hodně se snaží. Krom dvojčat máme ještě 1 syna. Lucinky 2 zdraví sourozenci chtějí dělat rodinné výlety na kolech po hradech, po okolí, k vodě. Rádi bychom proto dceři pořídili vozíček, díky kterému budeme moci jako rodina vyrazit a začlenit i postiženou dceru do rodinných společných výletů. Doma máme invalidní vozíček, ale ten je vcelku těžký a nejde ho použít do terénu. Vozík Benecykl se dá "zapřáhnout" za kolo nebo se k němu dají přidělat sky. Tím pádem budeme stále spolu a Lucinka nepřijde o zábavu při sportu a výletech.

Na pořízení speciálního vozíčku bohužel nemáme dostatek financí, proto se s žádostí o příspěvek obracíme na Patrona dětí a předem děkujeme všem dárcům.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě