společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Dioptrické brýle pro boxera Igorka

Přispívali jste na

dioptrické brýle, dar zajišťuje Oční optika Optilens

Mgr. Lenka Klíčová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klíčová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Igorem a jeho rodinou spolupracuji v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb. Igor je ze čtyř sourozenců, je přátelský, rád tráví čas s kamarády a baví jej sport, zejména box. U očního lékaře mu nedávno byla zjištěna oční vada, která se bude zhoršovat v případě, že by nezačal nosit dioptrické brýle. Oční vada zapříčiňuje, že je unavený, bolí ho hlava a zhoršuje se jeho výkonnost ve škole. Bohužel finanční situace rodiny neumožňuje, aby Igorovi nové brýle zaplatili. Igorova maminka se na nás tedy obrátila s prosbou o pomoc a rádi bychom ji v této záležitosti podpořili.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,040 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh boxera Igorka, který trpí oční vadou

Igor je čtrnáctiletý mladý muž. Má tři sourozence, milující rodiče a spoustu přátel. Krom toho miluje sport, nejvíc box. Poslední dobou ale byl často unavený a bolela ho hlava, u lékaře mu byla zjištěna oční vada. Na každém oku má půl dioptrie, a pokud nezačne nosit dioptrické brýle, zrak se mu bude dál zhoršovat.

Bohužel je Igorova rodina ve finanční tísni. Maminka je na rodičovské dovolené s Igorovou nejmladší sestřičkou a tatínek je momentálně nezaměstnaný. Nemohou si tudíž dovolit Igorovi brýle pořídit, i když je tak nutně potřebuje. S brýlemi by si přestal přetěžovat oči, přestaly by bolesti hlavy a zlepšily by se mu výsledky ve škole. Rodina se tedy na radu sociální pracovnice rozhodla obrátit se s žádostí na Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek na Igorovy brýle upřímně děkují.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě