Dioptrické brýle pro boxera Igorka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle, dar zajišťuje Oční optika Optilens

Obrázek daru
Mgr. Lenka Klíčová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klíčová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Igorem a jeho rodinou spolupracuji v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb. Igor je ze čtyř sourozenců, je přátelský, rád tráví čas s kamarády a baví jej sport, zejména box. U očního lékaře mu nedávno byla zjištěna oční vada, která se bude zhoršovat v případě, že by nezačal nosit dioptrické brýle. Oční vada zapříčiňuje, že je unavený, bolí ho hlava a zhoršuje se jeho výkonnost ve škole. Bohužel finanční situace rodiny neumožňuje, aby Igorovi nové brýle zaplatili. Igorova maminka se na nás tedy obrátila s prosbou o pomoc a rádi bychom ji v této záležitosti podpořili.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,040 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh boxera Igorka, který trpí oční vadou

Igor je čtrnáctiletý mladý muž. Má tři sourozence, milující rodiče a spoustu přátel. Krom toho miluje sport, nejvíc box. Poslední dobou ale byl často unavený a bolela ho hlava, u lékaře mu byla zjištěna oční vada. Na každém oku má půl dioptrie, a pokud nezačne nosit dioptrické brýle, zrak se mu bude dál zhoršovat.

Bohužel je Igorova rodina ve finanční tísni. Maminka je na rodičovské dovolené s Igorovou nejmladší sestřičkou a tatínek je momentálně nezaměstnaný. Nemohou si tudíž dovolit Igorovi brýle pořídit, i když je tak nutně potřebuje. S brýlemi by si přestal přetěžovat oči, přestaly by bolesti hlavy a zlepšily by se mu výsledky ve škole. Rodina se tedy na radu sociální pracovnice rozhodla obrátit se s žádostí na Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek na Igorovy brýle upřímně děkují.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě