společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Dioptrické brýle pro Ivanku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle

Obrázek daru
Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Ivanku a její maminku znám už nějaký čas. Bydlím v sousedství a s rodinou se pravidelně potkávám. Ivanka bydlí se svojí maminkou samoživitelkou a starší sestřičkou v rodinném domku. Maminka se snaží, aby děvčatům nic nechybělo a měla vše potřebné, někdy se jí to ale nedaří. Ivanka nyní potřebuje dioptrické brýle, na které ale maminka nemá v rodinném rozpočtu peníze. Proto se rozhodla požádat s mojí podporou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,532 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svojí dcerky

Desetiletá Ivanka je svědomité a přátelské děvče. Chodí do 4. třídy a na vysvědčení mívá krásné známky. Dalo by se také říct, že je sportovní fanatik. Na světě snad neexistuje sport, který by ji nebavil. Společně se svojí sestřičkou chodí už 5 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní krajských soutěží. Třeba některou z mých dcer čeká úspěšná sportovní kariéra.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné, a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. V našem rodinném rozpočtu tak nezbývají peníze na to, abych Ivance zaplatila nové dioptrické brýle. Ty ale nutně potřebuje. Potýká se totiž s vrozenou vadou rohovky a bez brýlí se neobejde. Brýle, které nosí teď, jsou bohužel rozbité. A protože není v mých finančních možnostech jí brýle pořídit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě