Dioptrické brýle pro Ivanku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle

Obrázek daru
Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Ivanku a její maminku znám už nějaký čas. Bydlím v sousedství a s rodinou se pravidelně potkávám. Ivanka bydlí se svojí maminkou samoživitelkou a starší sestřičkou v rodinném domku. Maminka se snaží, aby děvčatům nic nechybělo a měla vše potřebné, někdy se jí to ale nedaří. Ivanka nyní potřebuje dioptrické brýle, na které ale maminka nemá v rodinném rozpočtu peníze. Proto se rozhodla požádat s mojí podporou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,532 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svojí dcerky

Desetiletá Ivanka je svědomité a přátelské děvče. Chodí do 4. třídy a na vysvědčení mívá krásné známky. Dalo by se také říct, že je sportovní fanatik. Na světě snad neexistuje sport, který by ji nebavil. Společně se svojí sestřičkou chodí už 5 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní krajských soutěží. Třeba některou z mých dcer čeká úspěšná sportovní kariéra.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné, a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. V našem rodinném rozpočtu tak nezbývají peníze na to, abych Ivance zaplatila nové dioptrické brýle. Ty ale nutně potřebuje. Potýká se totiž s vrozenou vadou rohovky a bez brýlí se neobejde. Brýle, které nosí teď, jsou bohužel rozbité. A protože není v mých finančních možnostech jí brýle pořídit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě