Dioptrické brýle pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle; dar zajišťuje OKO Optik

Obrázek daru
Ivana Neradová
Patron příběhu

Ivana Neradová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Natálčinu maminku znám už přes dvacet let. S její dcerou máme hezký pevný vztah, pořád si spolu povídáme, bere mě jako svou tetu. Natálka má oční vadu a musí odmalička nosit silné dioptrické brýle, bez kterých prakticky nemůže fungovat. Ty, které teď nosí, jsou už staré a rozpadlé, a třebaže si je neustále spravuje, tak opravdu potřebuje nové. Natálčina maminka ale nedávno přišla o dávky v hmotné nouzi, tudíž si nemůže dovolit dceři nové brýle pořídit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,370 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Natálky, která trpí oční vadou

Moje dcera Natálka je šestnáctiletá tichá dívka, která se zajímá o zvířata. Bohužel se narodila se silnou oční vadou, kvůli které musí odmalička nosit silné dioptrické brýle. Bez nich nemůže vůbec fungovat. Krom toho je od mala opožděna ve vývoji a často nechápe věci, které by jiná dívka jejího věku pochopila bez problému. Nemáme to jednoduché, ale máme jedna druhou a snažím se pro dceru dělat maximum.

Bohužel jsem nedávno přišla o práci i o dávky v hmotné nouzi. Dělám, co je v mých silách, abych situaci napravila a poskytla dceři všechno, co potřebuje. Bohužel se jí nedávno rozbily její brýle, které jsou pro ni naprosto nezbytné, a já si nemůžu dovolit jí koupit nové.

Natálka potřebuje brýle na každém kroku. Bez nich je bezmocná. Rozhodla jsem se tedy obrátit s žádostí na Patrona dětí a budu vděčná za jakýkoliv příspěvek. Sama Natálce brýle zaplatit nemohu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě