Dioptrické brýle pro Radečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle

Obrázek daru
Bc. Barbora  Fiantoková
Patron příběhu

Bc. Barbora Fiantoková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Radečka znám druhým rokem, jeho maminka je moje klientka. Z důvodu domácího násilí je nyní nucena žít se synkem v režimu utajení, je to ale velmi silná a statečná žena, pro níž je Radeček absolutní prioritou. Bohužel je dlouhodobě nemocná, což se podepisuje na jejích příjmech. V tuto chvíli nemá dostatek peněz na dioptrické brýle, které Radeček nutně potřebuje, proto prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,610 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Radečka, kterému se rozbily brýle

Sedmiletý Radeček je zvídavý kluk, má rád fotbal a zajímá ho příroda. Baví ho také malování a s maminkou často poslouchají hudbu.

Radeček nosí brýle, protože špatně vidí. Jeho stávající brýle se mu ale rozbily a maminka teď na nové nemá peníze. Kvůli závažnému onemocnění je totiž už půl roku na neschopence. Chlapcův otec v jejich životech nijak nefiguruje, maminka s Radečkem tak mají jen jeden druhého.

Protože se Radeček bez brýlí dlouhodobě neobejde, obrátila se maminka na Patrona dětí. Finanční příspěvek na brýle bude pro maminku i Radečka obrovskou pomocí v nesmírně náročném životním období. Pojďme jim ukázat, že nejsou na všechno sami.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě