Dioptrické brýle pro tanečnici Kelly

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle, dar zajišťuje FOCUS OPTIK

Obrázek daru
Lenka Stajčevová
Patron příběhu

Lenka Stajčevová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Do Kellyiny rodiny chodím v rámci sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Kelly je devítiletá dívenka, která žije se svou babičkou a dědečkem. Ti ji velmi milují, ale bohužel není v jejich možnostech jí zakoupit veškeré pomůcky do školy. Z toho důvodu má Kelly slabší prospěch. Ve škole se ale snaží a dělá velkou radost paní učitelce. Kelly by nutně potřebovala brýle. Má doporučení od očního lékaře, ve škole má kvůli svému zhoršenému zraku potíže, ale na zakoupení brýlí nemá rodina peníze. Kdyby měla brýle, prospěch by se jí zlepšil a mohla by se připravovat do školy i ve svém volném čase.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,288 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kelly, která potřebuje dioptrické brýle

Kelly je šikovná devítiletá holčička, která vyrůstá se svými prarodiči a starším bratrem Justinem. Moc se jí stýská po mamince, ale prarodiče dělají všechno pro to, aby jí nepřítomnost maminky vynahradili. Bohužel jsou ve finanční tísni a přes všechnu snahu nemůžou Kelly zajistit všechno, co mají ostatní děti.

Kelly nastoupila do první třídy a učení jí moc nejde. Snaží se dělat paní učitelce radost, ve škole ji to moc baví, ale výsledky byly slabší. Pak se zjistilo, že špatně vidí a potřebuje dioptrické brýle, aby pořádně viděla na tabuli a mohla se do školy připravovat i doma.

Její rodina ale nemá na dioptrické brýle dostatek peněz. Protože jsou ale brýle pro Kelly ve škole nepostradatelné, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek upřímně děkují.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě