Dioptrické brýle pro veslaře Ládíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dioptrické brýle, dar zajišťuje Poliklinika Modřany

Obrázek daru
Eva Miláčková
Patron příběhu

Eva Miláčková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jsem dlouholetá přítelkyně Ládíkovy maminky, která se octla v nezáviděníhodné situaci. Rodinu opustil otec a zanechal ji zcela bez finančních prostředků. Nemohou si dovolit žádné mimořádné výdaje a bohužel nemají nikoho, kdo by jim byl schopen pomoci. Doufám, že se touto cestou najde někdo, kdo jim podá pomocnou ruku. Myslím, že si to doopravdy zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,260 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh veslaře Ládíka, jehož maminka byla uvržena do nezáviděníhodné situace

Ládíkovi je deset a ze všeho nejraději chodí veslovat do Českého veslařského klubu. Třebaže se on a jeho maminka nachází ve svízelné situaci, zůstává usměvavý, hodný a snaží se sportem přijít na jiné myšlenky.

Ládíkův otec několik let nazpátek propadl drogám a alkoholu, nakonec od rodiny odešel a zanechal maminku naprosto bez jakýchkoliv finančních prostředků. Museli se tudíž odstěhovat na ubytovnu, kde bydlí dodnes, protože si jeho maminka kvůli svým zdravotním problémům a následné epidemii koronaviru nemůže sehnat práci. Mají sotva dost peněz na pokrytí běžných výdajů.

Oční lékařka nedávno předepsala Ládíkovi dioptrické brýle. Protože se aktivně věnuje náročnému sportu, je potřeba mu pořídit takové, jejichž postranní nožičky se dají nahradit gumou, která by brýle držela pevně na hlavě i při veslování. Maminka se na ně snažila našetřit přes tři měsíce, ale nedokázala to, protože by nezbylo na jídlo či léky. Žádá proto o pomoc touto cestou a za jakýkoliv příspěvek na Ládíkovy brýle moc děkuje. Sama to nezvládne.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě