Dobrodružný letní tábor pro Kristýnku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor; dar zajišťuje KSK Praha

Obrázek daru
ThLic. Michael  Špilar
Patron příběhu

ThLic. Michael Špilar

farář

Komentář patrona

Celá rodina navštěvuje Komunitní centrum Matky Terezy, jehož jsem statutárním zástupcem. Kristýnka žije v prostředí, kde je tatínek kvůli roztroušené skleróze trvale upoután na invalidní vozík. Kristýnka je tak odkázána jen na maminku, která však kvůli péči o manžela a příležitostným přivýdělkům nemá příliš mnoho prostoru na to, aby se svojí dcerkou vyrazila kupříkladu na nějaký výlet. Letní tábor by pro Kristýnku znamenal možnost strávení volného času v přírodě a s přáteli, což je pro holčičku v jejím věku velmi důležité.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Kristýnka (8 let) je krásná a šikovná holčička, která vyrůstá ve věřící rodině a navštěvuje církevní školu. Její tatínek je bohužel vážně nemocný – má těžkou formu roztroušené sklerózy, je plně upoután na invalidní vozík a odkázán na pomoc a péči rodiny a asistentů. Maminka se o něj pečlivě stará, bohužel je ale sama nemocná. Má epilepsii, na kterou nezabírají žádné léky. Občas jí přepadnou velké záchvaty, při kterých ztrácí vědomí.

Kristýnka je rodičům velkou oporou stejně jako její mladší bráška Samuel. Pro děti je to však hodně těžké, mají mnohem více starostí, než by ve svém věku měly mít.

Rodiče by teď chtěli dát Kristýnce možnost jet na dobrodružný tábor, kde by si odpočinula a strávila více času se svými kamarády. Bohužel jim na to nezbývají peníze.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě