Dobrodružný tábor pro Jakuba s Filipem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní dětský tábor; zajišťují Branné oddíly ČR z. s.

Obrázek daru
Bc. Lenka Hurtová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Lenka Hurtová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Nevlastní sourozenci Filip a Jakub vyrůstají ve velké rodině. Rodiče vychovávají celkem sedm dětí. Pravidelně rodině pomáhám v rámci sociálně aktivizační služby řešit nejrůznější záležitosti, i problémy spojené s finančním zabezpečením. Při plánování volného času o letních prázdninách dětí jsme narazili na obtíže s úhradou případného dětského tábora. V rodině nejsou finanční rezervy na letní aktivity dětí. Kluci Filip s Jakubem si vybrali dobrodružný tábor ve „vojenském stylu“ v krásném prostředí Bílých Karpat. Moc si přejí na něj jet. Doufám, že se jim jejich sen podaří uskutečnit.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,115 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Filip s Jakubem si o prázdninách přejí jet na dobrodružný tábor

Filip a Jakub jsou nevlastní sourozenci vyrůstající ve velké rodině spolu s dalšími pěti dětmi a rodiči. Co kluky baví? Jízda na kole, pobyt v přírodě, čtení, a Jakuba také zpívání. Oba chlapci touží zažít dobrodružství a zalíbil se jim tábor ve vojenském stylu. Chtějí se naučit spoustě dovedností jako maskování, orientaci v terénu, přežití v přírodě, slaňování nebo sebeobraně. Mají velký plán, že na táboře zdokonalí svou fyzičku! Nebojí se zažít nevšední zážitky a vydat ze sebe maximum. Rodina bohužel nemá finanční rezervy na zaplacení tábora, z čehož jsou kluci velmi zklamaní.

Díky Vaší podpoře by Filip s Jakubem mohli zažít nezapomenutelných devět dní v krásném prostředí Bílých Karpat, s partou stejně zaměřených kamarádů.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě