Docházka v jezdeckém klubu pro Pavlínku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

docházku v jezdeckém klubu na 10 měsíců

Obrázek daru
Valérie Neméthyová
Patron příběhu

Valérie Neméthyová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Pavlínka je bezva holka. Výborně si vede ve škole, může se pochlubit vyznamenáním, ale nechlubí se. Je stydlivá, ale když přijde řeč na jakékoliv téma o koních, rozzáří se jí oči a můžete se těšit z radosti, kterou vás pak obklopuje. Moc bych jí přála, aby mohla docházet do jezdeckého klubu. Moc by ji to naplňovalo.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Pavlínky, která nadevše miluje koně

Pavlínce je deset let. Je šikovná, dobře se učí a na vysvědčení měla vyznamenání. Je od přírody nedůvěřivá a plachá, trvá dlouho, než k sobě někoho pustí. Nemá to jednoduché. Před časem jí zemřel tatínek a mě manžel, od té doby jsme v tíživé finanční situaci. Dokážu jí zajistit běžné potřeby, ale tatínka jí vrátit nemůžu. Udělala bych cokoliv, aby se Pavlínka zase začala smát.

Jedna věc pomáhá Pavlínce vylézt ze své ulity a tou věcí jsou koně. Díky lásce ke koním je šťastná, veselá a otevřená k okolí. Nepravidelně navštěvuje jezdecký klub kousek od domova a tam to miluje. Jsem nadšená, když vidím, jak mé holčičce pobyt u koní zvedá náladu i sebevědomí a ráda bych jí návštěvy jezdeckého klubu dopřála pravidelně. Ale bohužel mi na ně nezbývají peníze.

Vím ale, co pro Pavlínku koně znamenají. Váží si každé minuty v jejich blízkosti, a protože prospívá ve škole a je slušně vychovaná, myslím si, že si k nim docházet zaslouží. Rozhodla jsem se tedy podat žádost Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě