Dokonale sterilní prostředí pro nemocného Domču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

čističku a odvlhčovače vzduchu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Jana  Halmo Andrlová
Patron příběhu

Mgr. Jana Halmo Andrlová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Domča je synek mé velmi dobré kamarádky a kamarád mého synka. Domča se léčí s akutní lymfoblastickou leukémií a momentálně je s maminkou ve Fakultní nemocnici v Motole. Doma má ještě mladšího brášku Tadeáška a tatínka, který za ním denně dojíždí. Rodina nyní prosí o finanční příspěvek na odvlhčovače vzduchu, které zbaví prostor plísní a zamezí jejich vzniku. Čistička vzduchu pak bude umístěna v pokojíčku malého Domči, kde vytvoří zcela sterilní prostředí. Pojďme přispět a společně rodině pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 16,710 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Domča bojuje s leukémií a tohle je jeho příběh

Dominiček se narodil na Štědrý den a o letošních Vánocích už budeme slavit jeho páté narozeniny. Nadcházející svátky ale budou psychicky hodně náročné, i když se samozřejmě budeme s manželem snažit, aby si je Dominiček co nejvíce užil.

Na začátku října byla Dominičkovi diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Tato tři slova obrátila životy nás všech o 360 stupňů. Byli jsme zoufalí a nešťastní, ale když jsme viděli, jak je Dominiček šikovný a jak statečně zvládá všechna vyšetření, řekli jsme si, že jako jeho rodiče musíme být také stateční.

V současné době jsem s Dominičkem v nemocnici a můj manžel s naším mladším synkem Tadeáškem doma připravují vše, co bude Dominiček po svém návratu z nemocnice potřebovat. Musíme pro něj vytvořit dokonale sterilní prostředí, bez plísní a bakterií. Každé infekční onemocnění by totiž znamenalo obrovské komplikace při léčbě. Ještě nám ale schází čistička vzduchu a odvlhčovače, na které už v našem rodinném rozpočtu nejsou peníze. Proto jsme se obrátili na Patrona dětí s žádostí o pomoc.

Dominiček má před sebou ještě dlouhou cestu. Léčba zabere minimálně 2 roky a můj chlapeček se musí uzdravit. Prostě musí! Jsem si jistá, že tuhle válku vyhraje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě