Domča se mimo školních předmětů zabývá i ruštinou

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

balík školních potřeb s aktovkou; dar zajišťuje Tesco a MALL

Obrázek daru
Tereza  Kočová
Patron příběhu

Tereza Kočová

Pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Domča je moc hodná, skromná a chytrá dívka. Ráda se učí a mamince doma pomáhá nejen s úklidem.

Maminka je klientkou naší sociální služby, pomáháme jí v nepříznivé životní situaci. Rodinu se nám podařilo z azylového domu dostat do standardního bydlení. Maminka kvůli špatnému zdravotnímu stavu nemůže chodit do práce, a tak žijí jen ze sociálních dávek. Tatínek alimenty neplatí.

Blíží se začátek školního roku, Domča půjde do 7. třídy a maminka si nemůže dovolit koupit jí pomůcky a novou aktovku. Prosíme touto cestou Patrona Dětí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,625 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Dominika je velmi snaživá a talentovaná dívka, která se mimo školu věnuje i samostudiu

Domča je prima holka, hodně mi pomáhá v domácnosti ať s úklidem nebo s vařením. Má výtvarné nadání a kreativního ducha. Moc hezky kreslí a výtvarné tvoří. Ve škole jí to docela jde, a kromě základního vzdělání se ještě sama učí ruštinu.

Její snahu i nadání oceňuji, proto ji ráda v těchto aktivitách podporuji. Cokoli navíc umí, to jí v životě pomůže v lepším uplatnění nejen na trhu práce, ale třeba jí to poskytne i potřebný odpočinek a relax. Aby jí ve škole nechyběly žádné pomůcky, přála by si pro ni novou aktovku a školní vybavení.

Je mi ale líto, že to své dceři nedokážu zajistit sama. Tímto způsobem se proto jako matka samoživitelka se 4 školou povinnými dětmi obracím na vás, dárce Patrona dětí. Naši finanční situaci momentálně nemohu zlepšit ani dočasným přivýdělkem z důvodu vážné nemoci. Budu ráda za vaši pomoc a s radostí budu sledovat další úspěchy své dcery Dominiky, které jí pomohou ke spokojenému životu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě