Domčovi na fotbalové soustředění

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Obrázek daru
Pavel  Dostál
Patron příběhu

Pavel Dostál

trenér fotbalu

Komentář patrona

Dominik je šikovný jedenáctiletý chlapec, který spolu se svým bráškou dvojčetem hraje v našem fotbalovém týmu. Jako jeho trenér mohu říci, že je snaživým hráčem, který se pravidelně účastní tréninkových jednotek i mistrovských utkání. Celý náš tým zanedlouho odjede na soustředění, kde se budeme připravovat na novou sezónu. Byl bych rád, kdyby jel Dominik s námi, protože ale jeho maminka nemá na úhradu soustředění peníze, hrozí, že nikam nepojede. To by bylo nesmírně líto mně, Dominikovi i celému týmu. Proto se společně s jeho maminkou obracím s žádostí o pomoc na vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Domči, který si přeje odjet na fotbalové soustředění

Můj jedenáctiletý Domča má ze všeho nejraději fotbal. Hraje na postu obránce a říká, že jednou bude nejlepším obráncem na světě. Vzhledem k jeho houževnatosti a píli věřím, že se to mu to jednou povede. Teď žije letním soustředěním, na které by měl se svými spoluhráči odjet v srpnu. Pokud ale na soustředění neseženu peníze, bude muset zůstat doma.

Domča bydlí se mnou a se svým bráškou dvojčetem v pronajatém bytě v paneláku. Jejich otec s námi nežije, o kluky se nezajímá a výživné bohužel nehradí. Finanční zajištění rodiny tak leží jen na mně, což není vůbec snadné. Zvládnu zaplatit ty nejzákladnější potřeby, na volnočasové aktivity dětí mi už ale peníze nezbývají. Proto moc prosím o pomoc vás. Domča si za to, jak je hodný a šikovný, zaslouží trávit čas se svými kamarády u sportu, který je pro něj vším.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě