Dominikovi na rovnátka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rovnátka

Obrázek daru
Simona  Dřízgová
Patron příběhu

Simona Dřízgová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Dominika znám už od jeho narození. Myslím, že mohu říct, že jsem blízká kamarádka rodiny. Protože se tatínek stará sám o dvě děti, má se co otáčet, aby všechno zvládl. Naštěstí mu vypomáhá babička, takže se má alespoň psychicky o koho opřít. Dominik se narodil s rozštěpem rtu a čeká ho už několikátá operace. Po ní bude potřeba nasadit rovnátka, která však stojí spoustu peněz. Protože tatínek potřebný finanční obnos na rovnátka nemá, rozhodl se s mojí pomocí požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 20,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh Dominika, který po operaci rozštěpu potřebuje rovnátka

Dominikovi bude zanedlouho jedenáct let. Je to velký sportovec, který hrál od 4 let fotbal. Momentálně ale propadl florbalu. Dlouho také navštěvoval kroužek hasičů, a kdo ví, třeba z něj jednou bude opravdový hasič.

Dominik se narodil s rozštěpem patra a za sebou už má několik operací. Co nevidět ho čeká další. Až ji bude mít úspěšně za sebou, bude potřeba srovnat zoubky. Těším se, až uvidím Dominikův krásný a široký úsměv. Teď se totiž moc smát nechce. Rovnátka jsou ale poměrně nákladnou záležitostí, na kterou ze svého příjmu nedokážu našetřit.

O Dominika a jeho mladší sestřičku Marušku se starám sám. Jsou to zlaté děti, na které jsem moc pyšný. Rádi spolu chodíme na výlety nebo si třeba jenom tak povídáme. Péče o dvě děti je však po finanční stránce dost náročná. I když pracuji, na všechno mi peníze nezbývají.

S Dominikem navíc pravidelně dojíždíme na alergologii, foniatrii a ortopedii, kvůli jeho dýchacím obtížím jezdíme jednou za rok také do lázní. A to něco stojí. Protože by měl Dominik dostat rovnátka co nejdříve a já už nevidím způsob, kde jinde na ně sehnat peníze, rozhodl jsem se požádat o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě