Dramatický kroužek a škola v přírodě pro Oliverka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dramatický kroužek a školu v přírodě

Obrázek daru
Dana Svobodová
Patron příběhu

Dana Svobodová

učitelka

Komentář patrona

Jsem učitelka a speciální pedagožka na základní škole a věnuji se dramatické výchově. Oliverka znám od jeho pěti let, kdy začal navštěvovat dramaťáček pro předškoláky. Je to vstřícný, radostný a pohotový chlapec, který se hezky chová k ostatním a je základním členem našeho kroužku. Jeho maminka bohužel prodělala vážný úraz, ze kterého se dodnes léčí. O Oliverka se proto nějaký čas starali prarodiče, kvůli maminčniným zdravotním problémům mu byla o rok odložena školní docházka, ačkoliv na ni byl dostatečně vyspělý. Dnes už je opět s maminkou, je úspěšným žáčkem první třídy a pokračuje v dramaťáčku. Jeho maminka bohužel pobírá pouze invalidní důchod a nemá peníze na uhrazení kurzovného. Nemáme to srdce Oliverka z kroužku vyřadit, ale pokud kurzovné nebude uhrazeno, nebudeme mít jinou možnost. A tak vás žádáme o pomoc. Oliverek si ji opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,390 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Oliverka, ze kterého roste velký umělec

Oliverek je můj sedmiletý chlapeček. Je čerstvý prvňáček, má spoustu kamarádů a ze všeho nejraději chodí do dramatického kroužku, kde je jedním ze základních členů. Rád také chodí do kroužku keramiky a tančí. Jednou z něj bude velký umělec, tím jsem si jistá. Nemá to v životě jednoduché, ale dělám všechno proto, abych mu zajistila všechno potřebné.

Jsem samoživitelka a kromě Oliverka vychovávám ještě jedno dítě. Situace byla těžká, ale společně jsme ji zvládali. Před časem jsem ale prodělala vážný úraz hlavy, kvůli kterému jsem v invalidním důchodu, a čekají mě mnohá další vyšetření. Peníze, které máme, sotva pokryjí naše běžné potřeby a není možné zaplatit Oliverkovi věci, které má rád a které rozvíjí jeho osobnost a fantazii, například jeho zamilované kroužky nebo školu v přírodě.

Oliverek by moc rád dál chodil do dramatického kroužku, pokaždé se těší a vrací se z něj vždycky šťastný. Také by moc rád jel se svými kamarády ze třídy na školu v přírodě. Moc ráda bych mu to dopřála, ale situace není lehká a je těžké ji tak malému chlapci vysvětlit. Kroužky a kurzy by ale měly být pro každé dítě samozřejmostí. Proto žádám o pomoc Patrona dětí a doufám v jakýkoliv příspěvek na zaplacení Oliverkova kroužku a školy v přírodě. Sama to totiž nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě