Dvojčatům na výbavu na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

výbavu na tábor pro 2 děti (karimatky, batohy, čelovky, ešusy, láhve na pití, spacáky a pláštěnky); dar zajišťuje Decathlon.cz

Obrázek daru
PaedDr. Zdeňka  Hranáčová
Patron příběhu

PaedDr. Zdeňka Hranáčová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Dvojčata Páťu a Domču znám z jejich víkendových a prázdninových pobytů u babičky. Mám k nim blízký vztah, s babičkou mne často navštěvují a trávíme spolu volný čas. A protože pracuji jako učitelka, pomáhám chlapcům také s učením. Již jednou jsem jako jejich patronka žádala o příspěvek na jejich společný tábor. Byla jsem překvapena solidaritou, která se zvedla po uveřejnění jejich příběhu na těchto stránkách. Příběh se vybral za jediný den a chlapci z toho měli neskutečnou radost. Nyní jsem se rozhodla opět požádat o pomoc, tentokrát s financováním potřebné výbavy na tábor. Kluci totiž nevlastní spacáky, karimatky ani pořádné batohy a bohužel letos nemají šanci si je půjčit. Věřím, že společně těmto dvěma šikovným chlapcům uděláme opět velkou radost.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,374 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých aktivních dvojčat

Desetiletá dvojčata Páťa a Domča jsou aktivní kluci, kteří trpí poruchou učení. Ve škole proto mají jen slovní hodnocení. S učením jim hodně pomáhá skvělá asistentka pedagoga, za kterou jsem nesmírně vděčná. Páťa i Domča jsou moc rádi v kolektivu jiných dětí, takže až na potíže způsobené poruchou učení je to ve škole moc baví. V tom jsou trošku jiní než jejich spolužáci. Na začátku prázdnin totiž vždycky obrečí to, že škola skončila.

Aby si společnost jiných dětí užili i v létě, pojedou na letní tábor, a to díky štědrým dárcům Patrona dětí. S sebou budou potřebovat spacáky, karimatky, pláštěnky a spoustu dalšího. Všechny tyto věci jsme si vždy půjčovali od přátel, letos ale tuto možnost nemáme. A tak se na vás opět obracím s žádostí o pomoc. Sama jim všechno potřebné vybavení uhradit nedokážu.

Dvojčata bydlí se mnou a jejich mladším bráškou Adámkem. Mají ještě sestřičku Janičku, ta ale žije u tatínka. Tatínek na kluky platí výživné, bohužel však velmi nepravidelně. Na pomoc od něj se tak spolehnout nemůžu. Mně však po úhradě všeho nezbytného na výbavu na tábor nezbývají peníze. Proto vám budu vděčná za jakýkoli finanční příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě